1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z kodem xbox live gold

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez seba161, Luty 10, 2009.

1. seba161

seba161 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam maniakow konsoli, mam problem z zarejstrowaniu kodu, otoz to kiedy wpisze kod jest oki a potem wyskakuje mi ze mam podac adres itd. kiedy juz wpisze adres i chce przejsc wyskakuje mi blad ze nie mozna znalezc regionu itp. Moze mi ktos wytlumaczyc co mam zrobic.

2. Lotnik421 Xbox One

3. nakoz

nakoz The Legend Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    66
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Kraków - Irlandia
    Z tego co wiem to nie da się założyć konta gold na Polski adres. zresztą nie wiem na pewno bo ja mam na Irlandzki ale skoro nie ma w Polsce Live! i nie da się tego kraju wybrać z listy to spróbuj na jakiś ściemniony np. w Niemczech albo UK;) powodzenia.

4. kotiv

kotiv Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    adresy Jakie podać dane przy rejestracji na Live?
    Dane na UK:

47 Portland Place
    Londyn W1B 1JH

Dane na USA:

2640 16th Street, N.W.,
    Washington, DC 20009

Wczytywanie...

Poleć forum