1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kodem xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Adat, Listopad 10, 2014.

1. Adat

Adat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Od jakiegoś czasu ma nastepujący problem:
    Zakupilem kod na usługe xbox live na tydzien jednak po wpisaniu kodu dostaje taką odpowiedz:

Coś poszło nie tak
    Spróbuj jeszcze raz Jeśli problem się powtórzy poinformuj nas podając kod poniżej na stronie xbox.com/errorhelp,abyśmy mogli go zbadać

Błąd ten jest z powodu błędnego kodu czy jakimiś problemami zewnętrznymi? zauwazyłem ze cały czas na stronie xboxa pali sie jakis alert z one Stan usługi Xbox Live
    Czy to moze miec związek? Prosze o odpowiedz/Pomoc??

2. Lotnik421 Xbox One

3. dzuniordgc

dzuniordgc Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Spróbuj wpisać ten kod w konsoli, ponieważ miałem kiedyś takie same problemy ze wpisanie na stronie. Jeśli nie zadziała, to prawdopodobnie została zablokowana już możliwość korzystania z tych kodów. Wiem, że TRIAL 48h działają, bo zakupiłem dzisiaj ;)

4. Adat

Adat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    TO jest własnie komunikat z konsoli... Tzn kupiłem juz dawno 4 kody na miesiąc ale kazdy z tych kodów był na tydzien i 3 pozostało wchodziły normalnie tylko teraz chciałem wpisać 4 a tu taki bład i teraz nie wiem czy zły kod czy poprostu ten alert ze strony o ograniczonym Pobieranie elementów, które zostały już kupione ma własnie wplyw na wpisywanie te kodu...

5. Adat

Adat Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Nadal nie mogę wpisać tego kodu....czy u kogoś także wystepuje ten problem?

Wczytywanie...

Poleć forum