1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z kolorem na kablu chinch

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez lukaszmaka, Grudzień 28, 2009.

1. lukaszmaka

lukaszmaka Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam kupilem xboxa elite 120gb czarna wersja i podlaczam go do tv przez kabel chinche i nie mam koloru a probowalem na innym tv z kineskopem i tez jest brak koloru sprawdzalem przez hdmi na plazmie i wsio gra jest kolor grafika super pomocy na email lukaszmaka@wp.pl

2. Lotnik421 Xbox One

3. Michciollek

Michciollek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Lublin
    Na pewno podłączyłeś wszystkie 3 czincze do odpowiednich gniazd albo spróbuj przez Euro

4. Jonasz1994

Jonasz1994 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Poznań
    toz to mialem wepnij je całe do konca i sprawdz czy dobrze jak nie to zamien i sprzawdz lub moze niew wsadzileś w konosli kabla do konca musi być taki dzwięk jak by się zaczaskł

5. siwman

siwman Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ja kupiłem elite 3 msc. temu i mam problem typu iz kabel odpowiadajacy za obraz cos szwankuje musze nim ruszac i wtedy jest obraz albo nie ma a kabla nie zwijam może to fabryczna wada?

Wczytywanie...

Poleć forum