1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kompatybilnością wave

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Kondziu360, Wrzesień 4, 2010.

1. Kondziu360

Kondziu360 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam...
    Kolega kupił Xboxa, pożyczyłem mu kilka gier...
    Ja mam iXtreme 1.4, pat****e gry przez 3rdWavePatch.
    Kolega konsole kupił niedawno więc iXtreme powinien mieć wyższy niż ja, jednak nowe tytuły nie chcą mu odpalić.
    Trochę to dziwne ponieważ nowsze wersje iXtreme są kompatybilne ze starszymi wesjami wave prawda?
    Ze starszymi tytułami typu GOW 2, Skate 2 niema problemu...

2. Lotnik421 Xbox One

3. rabiti

rabiti Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja myśle ,że każdy ixtreme odpala różne zpaczowane gry...np:ja mam ixtreme 1,51 i odpalą mi tylko wave 3.

Poza tym w 360 waves Patcher masz napisane jaki wave do jakiego ixtreme wchodzi!

Wczytywanie...

Poleć forum