Problem z kompozycjami.

michu

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Mam dość nietypowy problem. Mianowice przeglądając dzisiaj menu PAMIĘĆ w ustawieniach konsoli, zobaczyłem, że są tam kompozycje. Natrafiłem na tą która mnie interesuje czyli GTA IV. Chciałem ją ustawić. I tu jest mój problem. Wchodzę w ustawienia profilu ale tej kompozycji nie ma. Jest tylko w Pamięci, ale jak ją ustawić?? To samo z obrazkami gracza. Są w pamięci ale nie da się ich ustawić. Może trzeba coś zrobić w gierce(w tym przypadku GTA IV). No nie wiem. Liczę na waszą pomoc. Z góry dzięki.
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z kompozycjami.

jeśli chodzi o kompozycje to ostatnio pobrałem kompozycje CoD4 i w menu wyboru nienazywała sie Call of Dtuy czy jakoś tak tylko miałą jakąs całkiem inną nazwe z którą by mi nawet do głowy nieprzyszło skojażyć CoD4... a co do obrazków gracza to niewiem czemu ich niewiedzisz, u mnie z obrazkami graca jest wszystko git
 

michu

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Problem z kompozycjami.

Widzę obrazki, ale nie wszystkie. Po prostu wiem, że są na dysku ale nie ma tych obrazków z gier w ustawienich, np. są z gry Rockstar Table Tennis ale nie ma już z gta IV. A bardzo chciałbym sobie ten obrazek i kompozycję ustawić. Może to dlatego że nie mam tv HD tylko zwykły.
 

Do góry Bottom