1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z komunikacją głosową

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez jashimara, Sierpień 5, 2010.

1. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    Witam. Mam pewien problem. Nie mogę komunikować się głosowo z osobami z po za listy moich znajomych. Chodzi mi o grupę xbox live party i komunikację głosową w grze. Dodam, że w ustawieniach nie mam nic ograniczonego. Ale pamiętam, że jedyna gra, w której mogłem się komunikować głosowo to halo 3. I 2 razy zdarzyło mi się rozmawiać w box live party z osobami z po za mojej listy znajomych, ale były to te same osoby i za drugim razie ta możliwość znikła po 15 minutach. Czy ktoś mógłby mi pomóc?

2. Lotnik421 Xbox One

3. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    pewnie chodzi o nat - masz np. umiarkowany a osoba z którą chcesz gadać ma np. otwarty lub ścisły.

ale 100% pewności nie mam

4. jashimara

jashimara Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    TM
    A co to jest ten nat?

Edit: Wczoraj poszperałem sam i załatwiłem.

Wczytywanie...

Poleć forum