1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z komunikatorem MESSENGER

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez pieterek2000, Grudzień 9, 2012.

1. pieterek2000

pieterek2000 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, jestem nowy i na tym forum i jeśli chodzi o xboxa 360 i może robię banalny błąd, ale nie umiem sam sobie z tym poradzić. Mianowicie chodzi o to, że kiedy się logowałem do komunikatora błędne hasło. Chcąc to poprawić próbowałem jeszcze raz się zalogować, ale tym razem podać prawidłowe hasło, tylko że konsola próbuje mnie automatycznie logować do komunikatora. To jak mam wpisać poprawne hasło, skoro samo próbuje mnie logować? Teraz jest trochę za późno, więc jeśli wiecie jak mi pomóc, to piszcie. Jeszcze trochę posiedzę i poczytam, ale konsolę uruchomię dopiero jutro rano. Z góry dzięki za rozwiązania.

-=SETH=- //Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edytuj.

Wczytywanie...

Poleć forum