1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konnsolą z RGH

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez qes, Marzec 22, 2013.

1. qes

qes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam od pewnego czasu mam pewien problem z konsolą który się pogłębia.
    Wszystko zaczęło się od tego że freestyle dash zaczął strasznie mi zamulać gdy wchodziło się w jakąkolwiek zakładkę np Games/setings albo nawet przy logowaniu trzeba było poczekać kilka minut aż się cokolwiek załaduję, po pewnym czasie dash w ogóle się nie włączał i pokazywał się komunikat "freestyle dash crashed what would you like to do" ale i tak większość gier mogłem odpalić z menu które ukazuję się po naciśnięciu środkowego przycisku więc szczególnie się nie przejąłem.

Ale po czasie chciałem sobie wgrać nowe gry i zastanawiałem się co zrobić więc wypaliłem na płytce xex menu, i do tej pory korzystałem z jego pomocy. Przy okazji spróbowałem naprawić Dasha po przez usunięcie wszystkich plików w jego folderze oraz wgranie nowych i zauważyłem że nie mogę usunąć pewnego folderu a mianowicie Data/Gamedata folder zostaje pusty ale nie da się usunąć. Wgranie nowego dahsha po kilku próbach albo nie dawało rezultatu albo dash ożywał ale i tak po pewnym czasie wracały stare dolegliwości. Koniec końców doszedłem do wniosku że xex menu musi mi wystarczyć, w którym to też zaczyna mi zamulać gdy najadę na grę nie wiem może to urok tego że odpalam z płyty dvd ten program. Ale i tu nie obyło się bez zgrzytów, pewnego razu gdy kopiowałem grę na dysk wyskoczył mi komunikat że operacja się nie udała, przeniósł się tylko pusty folder którego też nie mogę usunąć ani w xex menu ani w freestyle dashu , gry przestały wczytywać mi title update z folderów z grą, dopiero jak wrzuciłem do "cache" to gra zaczynała widzieć je. Plus wczoraj zaczęły ginąć mi profile raz mam ich zero a powinienem mieć 4 , jak zrestartuję konsole to za dziesiątym razem pojawią się może ze 3 ale i tak mój główny profil widnieje jako uszkodzony, a profil mojego brata ma wyzerowane punkty "G" brak awatara i za każdym razem jak się loguje musi wybrać jakiś wygląd bo dostaje informację że nie ma jeszcze wybranego, ale savy mu pozostały.

Ps : mam Dash luncha 3.07 freestyle dash 2.014719 miałem aktualizacje związaną z kinectem i awatarami. mam nawet kinecta i kiedyś grałem ale szybko znudziło mi się ale i tak ostatnio zauważyłem że przy podłączeniu wyskakuje mi informacja że nie mogę kinecta włączyć b są jakieś błędy . . .

w skrócie dla tych co nie lubią dużo czytać ^^
    1. Freestyle dash : strasznie mi zamula, i co jakiś czas się psuję wyskakuję info "freestyle dash crashed what would you like to do"
    2. usunięcia plików z folderu Freestyle dasha i wgranie nowych nie daje większy rezultatów, plus nie da się usunąć jednego folderu Data/Gamedata i kilku folderów z grami pozostają puste, , ale są nie do zlikwidowania.
    3. Xex menu odpalany z dvd tez zamula ale tylko gdy najeżdża się na grę i wczytuję się obrazek gry
    4. Ostatnio zaczęły ginąć mi profile z czego mój główny profil się uszkodził

To z góry dziękuje za jakąkolwiek pomoc

2. Lotnik421 Xbox One

3. TigraTeam

TigraTeam Banned

Polubienia:
    513
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bielsko-Biala
    Wygląda że dysk popsuty

4. qes

qes Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ciekawe że o tym wspominasz bo wydaję mi się że wszystkie te problemy zaczęły się pojawiać, po tym jak odłączyłem dysk od konsoli i trzymałem go z tydzień w szafie ale czy to mogło mieć jakiś wpływ :( ?

ps mam xboxa Elite z dyskiem 200 gb
    ps 2 : zauważyłem dziwną rzecz że gdy strasznie mi dash tnie wystarczy że nacisnę na konsoli wysuń płytę i zwykle od razu włącza się dane menu

5. nitros5

nitros5 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Włoszczowa
    Może chip RGH padł? Napisz / zadzwoń do osoby która robiła ci RGH, może ci pomoże

6. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1067
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Tylko i wylacznie dysk
    Wysyłane z mojego GT-N7000 za pomocą Tapatalk 2

7. PeCetoLog

PeCetoLog Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zrób sobie drugą instalkę FSD na penie i z niego potestuj/usun i wgraj na dysk nowy FSD itp.
    Zobaczysz czy czysty fsd z pena/dysku sie nie tnie

Wczytywanie...

Poleć forum