1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą/grą na xbox 360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kiler_s, Kwiecień 15, 2011.

1. kiler_s

kiler_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem posiadaczem xbox 360s 250 GB i mam problem z jedną grą wolfenstein, mianowicie przy przejściu na jeden z kolejnych leveli ulega zawieszeniu zawsze w tym samym miejscu i zawiesza całą konsolę, nic nie działa i można tylko potraktować z "powera". Myślałem że to wina płyty ale wczoraj wymieniłem w sklepie na nową sztukę i nadal to samo. Inne gry chodzą, ta gra też chodzi ale tylko do tego miejsca. Będę wdzięczny za pomoc gdzie przyczyna

2. Lotnik421 Xbox One

3. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Jeżeli grasz z dysku to spróbuj przeinstalować grę jeszcze raz - mnie wieszało Obliviona i po zainstalowaniu gry od nowa problem zniknął. Jesteś podłączony do xbl? Może jest jakaś łatka do tej gry?

4. kiler_s

kiler_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Gram z dysku i nakładałem jeszcze raz (bez wcześniejszego odinstalowania). Z tego co się dowiadywałem wcześniej na forum ta gra nie wymaga łatek i nie mieli z nią ludzie problemu. Dziwna sprawa

5. Lukos

Lukos Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Blok
    Masz możliwość podejścia do znajomego z profilem i save-ami aby sprawdzić, czy u niego na konsoli też tak będzie?

6. kiler_s

kiler_s Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Właśnie nie mam niestety gdzie sprawdzić na innej maszynie

Wczytywanie...

Poleć forum