1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsola i grą

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez Lebek, Marzec 27, 2013.

1. Lebek

Lebek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    witam, kupiłem niedawno slima xboxa używanego i okazało sie ze chodziły 2 wczesniejsze gry ktore dawno temu nagrywałem ale po jakiś 5min albo 10min wywalało z gry i pisało (wyczyść szmatka) ok moze rozumiem że to stare gry to ma prawo nie chodzic, ale nagrałem teraz Gears of wars Jud. i weszło mi do gry normalnie ale jak chciałem pograć to tez mnie wywaliło, może ktoś pomoc ? co to za problem ? Gry nagrywałem zwykła nagrywarka, czy ta gra musi byc zainstalowana na dysku czy co ? Czy może laser jest padniety ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. mrowa110

mrowa110 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Każda grę xgd3 nagraną zwykłą nagrywarką musisz zainstalować na dysk i uruchomić jakąś piosenkę mp3 lub audio wtedy nie będzie wywalac błąd

4. Lebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    aaa czy jest jakaś możliwość zeby sprawdzić w ogole czy ten naped w konsoli jest sprawny ? bez instalacji na dysku bo jeszcze go nie mam, bo nie wiem czy juz pisac do kolesia z allegro bo mi tu cos nie pasuje i wydaje mi sie ze ta konsola coś jest nie taka jak być powinna,

5. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Napęd masz napewno sprawny ,nagrywasz gry zwykłą nagrywarką i dlatego masz błędy musisz mieć nagrywarkę ihas

6. Lebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ale to jest normalne gra jest raz czytana a drugi raz juz jej nie czyta ?

7. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Nagraj grę xgd2 czyli takie co mają 7.30 giga ,bo takie gry nagrasz zwykłą nagrywarką i powinny działać dobrze (oczywiście jeśli dobrze je nagrasz i przejdą weryfikację) jeśli będą błędy że ściereczka to możliwe że laser już siada napisz jeszcze datę produkcji konsoli

8. Remix27

Remix27 Banned

Polubienia:
    127
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Nie Pamietam
    Jaka data produkcji? I na jakich plytach wypalasz? Albo nagrywarka stara ,slaba.

9. wafel23

wafel23 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    163
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    GreenBeach
    błąd że ściereczka bywa wtedy jak źle wypalona płyta , trick mp3 ci pozostaje i co do grania mozesz z plyty leciec nie musisz instalować byle najpierw zapuscic mp3 a potem gre :)

10. Lebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    2010-09-11 data produkcji, ok to jeszcze przez noc sprobuje sciagnac gre xgd2 i nagram jutro i zobaczymy ale coś własnie mi tu nie pasuje, a jak jest z tym mp3 ? z czego mam to puscic ? z pendriva czy jak ? Na Verbatimach nagrywałem

11. Lebek

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ok gra 7.3 gb chodzi

12. mrowa110

Polubienia:
    64
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Zgrywasz mp3 na pena lub audio na dysk wlanczasz piosenkę i wyciszasz żeby ci nie przeszkadzała podczas gry i uruchamiasz grę ,musi być zainstalowana i błędu już nie będzie :)

13. PoIse

PoIse Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    W domu
    Tak jak przedmóca.

Wczytywanie...

Poleć forum