1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsola po serwisie

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez makarof, Marzec 27, 2016.

1. makarof

makarof Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Moze ktos bedzie w stanie pomoc. Mianowicie konsola w trakcie pracy nagle przestala dzialac. Slychac bylo dosc glosny trzask. Ogulnie konsola nie uruchamiala sie. Zasilacz wyglada na sprawny. Po podlaczeniu do zasilania swieci pomaranczowa dioda. Ale gdy podlaczylem do konsoli dioda gasla. Po kontakcie z serwisem xboxa. Kazano mi wyslac sama konsole. Tak zrobilem. Konsola wrocila po serwisie i jest ta sama sytuacja. Czyli nie dziala. I teraz pytanie. Jak sprawdzic czy wogule konsola byla naprawiana? Nie ma jakiejs nowej plomby czy naklejki poserwisowej. Zadnego maila nie dostalem z info co bylo problemem. Mial ktos moze taka sytuacje? Moze to zasilacz jednak niesprawny? Nie mam jednak mozliwosci sprawdzenia na innym oryginalnym. I jeszcze jedna sprawa. Po serwisie konsola wrocila z karta na ktorej bylo ze dostalem kod na 1mc live za to ze byla na serwisie. Tylko ze zadnego kodu nie bylo.

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1850
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nigdzie się nie dowiesz co oni z konsolą robili, bo oni takich informacji nie udzielają. Wyślij ją jeszcze raz, razem z zasilaczem, nie wiem daj jakąś karteczkę do środka z info, że problem może leżeć w zasilaczu, żeby znowu nie wróciła w takim stanie w jakim jest. Co do kodu pisz na support, że go nie dostałeś, prawdopodobnie wypadła w transporcie, nie dali w ogóle, albo ktoś ją zawinął :p

programista3278 lubi to.
  4. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1063
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Uszkodzony zasilacz

Wysłane z mojego Honor 7.

5. makarof

makarof Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Dzieki za info. Okazalo sie ze to wina zasilacza. Po podlaczeniu pod inny konsola zyje.
    Temat do zamkniecia

Wczytywanie...

Poleć forum