1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsola POMOCY !!!

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez wito508, Luty 13, 2010.

1. wito508

wito508 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Zacznę od początku kupiłem sobie konsola konsola dostała 3 czerwone diody i błąd 0110 wiec z pamięcią poczytałem na forum i postanowiłem naprawić ja za pomaca gumek gdy to zrobiłem po włączeniu konsola pokazała nowy błąd 2 diody wiec poczekałem 20min i godzinę odczekałem i gdy odpaliłem niby gra się włączyła lecz wiatrak zaczął wariować i po 2min zaczęły znów świecić 2diody z nowym błędem 0012 wiec postanowiłem zanieść konsole do serwisu zaniosłem ja we wtorek i powiedziano mi żebym zadzwonił do nich pod koniec tygodnia gdy zadzwoniłem powiedzieli mi ze konsola wróciła z lutowania lecz pokazuje błąd 0010 i jeszcze raz będzie lutowana i powiedziano mi ze może być zepsuta płyta główna co wy na to ???teraz czekam na telefon od nich na wiadomość dajecie szanse mojej konsoli????

2. Lotnik421 Xbox One

3. Bansuj

Bansuj Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Tczew
    Bardzo ładne jedno długie zdanie.

Kiedy kupowałeś tą konsolę?

4. Touch!

Touch! V.I.P V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Warszawa
    ja nie. Konsola po takich przejściach (nawet jak sobie jakimś cudem poradzą z tym problemem) to będzie się to powtarzało, aż całkowicie padnie.

5. japon25

japon25 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    ten serwis chyba jakiś kiepski

Wczytywanie...

Poleć forum