1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą, pomocy ;)

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez gracz11, Czerwiec 3, 2012.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. gracz11

gracz11 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam, otóż to:
    Mam przerobioną konsolę na piraty. Ostatnio przepaliłem na niej grę PESA 2012 (oryginalna płyta), która wymagała jakiejś tam aktualizacji. Musiałem jej dokonać by móc odpalić giere, ale teraz pojawił się problem.
    Odkąd dokonałem owej aktualizacji przestały działać mi pirackie płyty, mianowicie zamiast pojawiać się "zagraj w grę" wyskakuję "otwórz dvd" i oczywiście stoi w miejscu, nie odpala mi płyt. Dodam, że działają mi teraz tylko i wyłącznie oryginalne płyty.
    Podejrzewam, że to właśnie przez tą aktualizację narobił się problem.. Jest może jakaś możliwość naprawienia mojego błędu?
    Konsolę pożyczyłem od znajomego i wolałbym oddać ją w takim stanie jaki dostałem.. Wiec proszę o jakąś pomoc.
    Z góry dziękuję i pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Rafau666

Rafau666 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    465
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Stary Sacz
    xbox do ponownego przerobienia, było setki razy na forum

4. akir