1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

PRoblem z konsolą xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez subject1, Listopad 9, 2015.

1. subject1

subject1 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Na wstępie dodam, że nie jestem w ogóle obyty w tematach konsol, do tej pory grałem wyłącznie na PC.
    Dwa miesiące temu kupiłem xbox360 500giga dysku, używany (jeszcze ponad rok gwarancji) i wszystko śmigało jak trzeba. Problem pojawił się dopiero gdy kupiłem wczoraj nową Pro Evolution Soccer. Gre zainstalowałem, jednak po każdym włączeniu gry, pojawiają się takie komunikaty jak przy pierwszym uruchomieniu np. Wybór języka, ustawienie sterowania, i jak grałem np wczoraj ligę którą poprawnie zapisałem - dziś już nie mam tego save-a, ktoś mi może pomóc?

Ostatnia edycja: Listopad 9, 2015
Wczytywanie...

Poleć forum