1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą Xbox360

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez milczar111, Lipiec 7, 2010.

1. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Kupiłem od gościa xboxa z napędem liteon. Powiedział że wgrał ixtreme 1.71. Pożyczyłem gry od kumpla (patchowane na wave 3) lecz żadna gra nie odpaliła albo pojawiał się wielki napis XBOX 360 lub białe tło z napisami hiszpańskimi (chyba). Zauważyłem że nie był wgrany Dashboard. Więc wgrałem ten 2.0.9199.0+Avatar. Myślałem, że gierki rusza, ale nic z tego sam już nie wiem co mam robić. Facet zarzeka się, że wgrał. Plomba na konsoli nie naruszona. Proszę was o pomoc.

Dodam tylko że oryginalne czyta ładnie. Tak samo z innymi płytami.

2. Lotnik421 Xbox One

3. komran

komran Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Podkarpacien
    Nie ma czegoś takiego jak iXtreme 1,71 może Ci chodzi o wersję 1.61. No chyba że twierdzi że wgrał ix LT 1.1 ale to by czytało wszystko. Pewnie masz 1.61 bo ono czyta do wave 4 ale pachowanych gier to już nie czyta. Najlepiej to zrobić upgrade do iXtreme 1.6 NS albo LT wtedy nie będzie problemów.

4. zeetu

zeetu Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Bydgoszcz
    wypal sobie activate iso i sprawdz czy wtedy gry odpalą.

5. milczar111

milczar111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Ewentualnie dał bym rade zrobić upgrade sam?

znalazłem wypowiedź taka czy u mnie by to zadzialalo przy upgrade?

"Jeśli miałeś już przerobiony napęd, a mówisz że miałeś to bez problemu przerobisz. W Jungleflasher wyciągniesz klucz z napędu poprzez zwykłe SATA, bez żadnych lutowań itp. Polecam wgrać LT gdyż nie weryfikuje on Wave'ów tak więc nie ważne czy gra będzie miała Wave2 czy Wave58 i tak odpalisz bez żadnych activate.iso czy patchowania.

Edit:
    Tutaj link do Videotutoriala naszego forumowego kolegi Dexter'a, jak wykonać flash pod DosFlashem http://komputery.spryciarze.pl/zobac...enq-w-xbox-360 Oczywiście motyw z igłami pomijasz. Chodzi o fragment jak wgrać firmware. Klucz wyciągniesz tym http://www.megaupload.com/?d=O9GZZZRK Zadanie bardzo proste, podpinasz napęd do kompa poprzez sata, przechodzisz do zakładki DVDKey32, wybierasz port I/O do którego podpięty jest napęd i klikasz dummy from ixtreme, wyciągnięty klucz kopiujesz do firmware LT, zapisujesz i wgrywasz do napędu

Edit:
    Dodam też, warto zachować plik z kluczem napędu, ponieważ jak już wgrasz LT to opcja dummy from ixtreme już nie zadziała i zostaje wtedy tylko wyciągnięcie klucza z zachowanego pliku, albo cięcie ścieżek i lutowanie."

Wczytywanie...

Poleć forum