1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą.

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez rafalgcw, Lipiec 23, 2013.

1. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam.
    Mam pewien problem. Zauważyłem że moja konsola strasznie długo czyta gry... Przykładowo, chciałem odpalić AC II z dysku, kliknąłem normalnie na tą grę w bibliotece i zanim gra się odpaliła minęło około pół minuty... Gdy włączam Bf 3 który jest zainstalowany na dysku, gra dochodzi do ekranu powitalnego ( tam gdzie trzeba kliknąć przycisk START) klikam i nic... Gra się ładuje ponad minutę i nic się nie dzieje. Jeszcze wczoraj wszystko normalnie działało. Poczytałem trochę o tym w necie, ale nic nie pomogło. Pamieć podręczną wyczyściłem. Gry jedynie włączają się normalnie gdy jestem odłączony od xbox live, a mi właśnie chodzi o grę przez multi.. Jeśli ktoś kiedykolwiek się spotkał z czymś takim, niech pomoże.. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

2. Lotnik421 Xbox One

3. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
  4. rafalgcw

rafalgcw Banned

Polubienia:
    8
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Dobra, to sprawe Bf można uznac za wyjaśnioną. A co z resztą gier które mam pobrane na dysku ? AC II, Tomb Raider ? Gry dopiero się uruchamiają po jakieś minucie czasu..

5. edge

edge Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja również mam taki problem (i to nie zależy czy gra z pudłka bądź z dysku, za MSP kupiłem WWE 13 i się zacina, a normalna giera z pudełka FIFA 12 również się zacina), dodam gdy uruchamiam programy typu Jutub, Internet Explorer itp - Mam ten sam problem przy uruchamianiu gier...

6. Imperial BoRo

Imperial BoRo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    wina xbl cóż zrobić.... odłączyć konsolę z neta

Wczytywanie...

Poleć forum