1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez kosmal007, Grudzień 17, 2013.

1. kosmal007

kosmal007 Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Limanowa
    Mam problem z xbox 360. Moja konsola to xbox elite. Przerobiłem go już 2 lata temu przeróbką lt 3.0. Podczas odczytywania dysku napęd strasznie "huczy" jest taki charakterystyczny dźwięk, i odczytuje płytę. Gdy instaluje grę na dysk to już jest masakra dysk strasznie się "drze" aż w końcu wyskakuje komunikat że nie można odczytac płyty i instalacja jest anulowana. To na 100% nie wina płyty bo nagrywam Ihasem 124b. Wykonywałem kalibracje lasera też nie pomogło. Problemem jest to że instalacja nie dochodzi do 100%

2. Lotnik421 Xbox One

3. dudi2000

dudi2000 Xbox One Xbox One V.I.P Użytkownik

Polubienia:
    97
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Bieruń
    Sprobuj zainstalowac jakas gre xgd3 na dysk, czy dzieje sie tak z roznymi grami?

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

4. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    A na jakich płytach nagrywasz? Co rozumiesz przez kalibracje? bo różni ludzie różnie rozumieją to słowo.

5. kosmal007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Limanowa
    Właśnie oryginały się instalują, a kopie nie, czasem dochodzi do 45, jak próbuję znów to procenty spadają. Np jak za pierwszym razem instalowałem to było do 45%, za drugim razem do 30% a jak za 3 to już 20% i błąd że nie można odczytać płyty, a jak włączam grę z płyty to działa tylko konsola strasznie huczy i ciężko chodzi ta gra. Przez kalibrację chce powiedzieć to, że kręcę 2 śrubki przy laserze i sprawdzam opór miernikiem elektrycznym.

6. The mistic40

The mistic40 Banned

Polubienia:
    96
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Jak działają piraty na innej konsoli to znaczy ,że ten laser jest do wymiany już. Orginaly zawsze działają płyty dvd+r dl zawsze wymagają mocniejszego. Gry po nagraniu przechodzą weryfikacje?

7. kosmal007

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Limanowa
    Tylko ja już wymieniłem laser jakiś miesiąc temu, gry przechodzą weryfikacje.

Wczytywanie...

Poleć forum