1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Grove, Grudzień 20, 2013.

1. Grove

Grove Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Może przy okazji się przedstawię bo często będę tu zaglądać ; )
    Kamil... Dla rodziny Kamil, Dla kolegów Kamil, dla koleżanek Kamil dla całej reszty... Kamil.

Mam problem z Xbox 360 Arcade. Wcześniej miałem PS3 ale postanowiłem zmienić na xboxa. Więc stało się... kupiłem, i niestety nie działa. Konsola nie jest nowa ale nie wiem czy to sprzedawca mnie "wydymał" czy ja coś źle robię. Podłączyłem konsole kabelkami wszystko jest podłączone dobrze a przynajmniej tak mi się wydaje kabelkiem HDMI. Po odpaleniu konsoli kosmicznym przyciskiem, przycisk ten zaczął świecić na zielono co jak się nie myle dobry znak... niestety po chwili zmeinił kolor na czerwony. Cały czerwony. Nie miga tylko świeci. Nie bardzo wiem co robić. Pada też nie chce mi zsynchronizować, miga w kółeczko przez chwileczkę po czym znowu robi się czerwone. Jest w stanie ktoś mi pomóc? ;D Z góry dziękuje.

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    786
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odczytaj kod błędu. trzymasz sync + eject 4x naciskasz, podaj date produkcji MFR DATE tył konsoli ( ma hdmi? ).

4 diody ---0
    3 diody ---3
    2 diody ---2
    1 dioda ---1

4. Grove

Grove Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ym jest to Xbox 360 S Slim moj błąd. date 2010-07-21. Słabo się w tym orientuje jeszcze. Nie mogę odczytać bo niestety nie wykrywa mi też konsoli. Tzn nie mam obrazu z konsoli ani nic po podłaczeniu. Tak ma HDMI.

5. hruby

hruby Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    spróbuj podłączyć tylko kablem AV

6. Grove

Grove Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Niestety nic to nie dało ; ( Rozmawiam z gościem co od niego kupiłem napisał mi że może się zasilacz uszkodził przy wysyłce. Osobiście nie chce mi się w to wierzyć. Jeśli nic się nie poradzi, odeślę konsole i kupie inną a szkoda bo już chciałem w fife zagrać : )

7. Jabar

Jabar Moderator Członek Załogi Moderator Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1108
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Lepszej ściemy nie mógł wymyślić .... no comments ... :D

Co tzn : nie wykrywa konsoli ?? - TV nie wykrywa ?? - konsola się wgl włącza ?? świeci zielona dioda w środku na przycisku od włączania ??

8. Grove

Grove Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też się śmiałem z tego co napisał. Tak, tak jakby tv nie widział konsoli. Świeci się zielona dioda na konsoli ale po chwili zamienia się w czerwoną i koniec. Takie miałem szczęście... Jutro odsyłam konsole dopłacam 100 zł więcej i przytulę nową konsole jeszcze przed świętami mam nadzieję.

Wczytywanie...

Poleć forum