1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kolacja, Grudzień 2, 2010.

1. kolacja

kolacja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    przeszukałem sporą część forum i nie widziałem by ktoś miał taki problem

Mam konsolę elite przerobioną (kupiona w maju b.r produkcja wrzesień 2009) wszystko było ładnie pięknie ale...
    naciskam przycisk na padzie włącza się razem z konsolą ale konsola nie wyświetla żadnego obrazu nie pali się żadna lampka czyli nie łapie padam a na kontrolerze migają wszystkie naraz.:mad::mad::mad:
    gdy włącze samą konsolę to samo:mad::mad::mad:

a wszystko to stało się po kupnie 2 nowego pada który podłączyłem i raz udało mi się na nim zagrać

co to może być z góry dziękuje za pomoc :)

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    Możesz mieć coś z telewizorem(uszkodzone wejście albo kabel) , bo na xbox'a z 2009 roku (wersja jasper) jest tak gdy nie włączysz telewizora , czy nie podłączysz kabla konsola się nie włączy , będą migały wszystkie diody a po ok 10 minutach lub wcześniej się wyłączy.Sprawdź kabel od telewizora . Nie jest to możliwe żeby było to spowodowanie nowym padem .

4. kolacja

kolacja Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    faktycznie, zkrzaczył się kabel hdmi, dzięki wielkie za pomoc bo już przerażony chodziłem ;)

Wczytywanie...

Poleć forum