1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez kamolix, Grudzień 16, 2010.

1. kamolix

kamolix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Dzisiaj odebrałem konsolę xbox 360 slim 4bg, jest to moja pierwsza konsola więc jestem jeszcze nie za bardzo wtajemniczony.
    Mój problem polega na tym że konsola nie chce się włączyć, podłączyłem ją jak należy. Na początku myślałem że to przez zimno bo niedawno przyniosłem ją do domu, więc czekam 3h i nic. Potem pomyślałem że to wina gniazdka w kontakcie, podłączałem konsole do różnych gniazd w domu i nadal nie działa. Po jakimś czasie na zasilaczu zobaczyłem taką jakby diodę.
    I moje pytanie brzmi czy ta dioda powinna się świecić?
    czy to jest winna zasilacza?
    Proszę o szybką odpowiedz.
    Z góry dziękuję.

2. Lotnik421 Xbox One

3. bartolinos15

bartolinos15 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    5
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Tak dioda najpierw po włączeniu do kontaktu powinna być pomarańczowa, a po uruchomieniu konsoli powinna być zielona. Sygnalizacja pracy jak w każdym lepszym urządzeniu elektrycznym.

4. kamolix

kamolix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Hmm mi ta dioda nie daje żadnych oznak życia nic się nie dzieje mimo że zasilacz jest podłączony do prądu

5. sekta999

sekta999 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    czyli zasilacz padnięty.zarejestruj konsolę na stronie MS,albo zadzwoń na infolinie a później wyślij ją na gwarancję.
    A pytanie-czy podłączyłeś konsolę od razu,zimną do prądu ?

6. mihcal5

mihcal5 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    no to proste, sam sobie na pytanie odpowiedziałeś

7. kamolix

kamolix Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    odczekałem jakieś 40 min zanim ją podłączyłem

8. Marf

Marf Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    dociśnij kable i spróbuj załączyć gdy jest wlaczona to powinna sie ta dioda swiecic na zielono,a jak jest konsola wylaczona,zasilacz podlaczony to na pomaranczowo,a jeszcze jak na czerwono sie swieci to znaczy,ze zasilacz jest zepsuty

9. -=DEXTER=-

-=DEXTER=- Pomocnik Pomocnik Użytkownik

Polubienia:
    552
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Kalisz, Poland
    jesli konsola nowa to lec z ia do sklepu i powiedz jak to wyglada. Powinni od reki dac ci inna jesli nie dziala rzeczywiscie.

Wczytywanie...

Poleć forum