1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ben_linus, Grudzień 26, 2010.

1. ben_linus

ben_linus Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Posiadam od roku konsolę elite iextreme 1.6. i od jakiegoś czasu(miesiąc) zaczęły pojawiać się dziwne problemy... zaczęło się od fify 2011 i tego, że nie wczytywało save-ów, później co jakiś czas (raz na tydzień) konsola podczas fify się zawieszała. teraz mój profil w xboxie jest uszkodzony (informacja w ustawienia systemu/pamięć/dysk/profile gracza) - straciłem awatara i G. podczas grania w inne gry nie ma żadnego problemu nic się nie zawiesza, wczytuje ustawienia i save-y normalnie... co może być przyczyną takiego stanu rzeczy i jak ewentualnie mogę go rozwiązać?? :confused:

2. Lotnik421 Xbox One

3. _PlamKa_

_PlamKa_ Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    ŁĘCZNA
    wadliwy obraz , może ściągałeś z mało wiarygodnego źródła

4. kuba295

kuba295 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Legionowo
    a możesz się do live podłączyć jak uszkodzony profil to może ban

5. ben_linus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    hm być może to coś nie tak z obrazem, bo po zainstalowaniu na dysku nie mogłem odpalić gry-zawieszała się i grałem z płyty. ale u kolegi wszystko jest ok,a te same źródło i taka sama płyta (verbatim). avatara i G straciłem kilka dni temu, a uszkodzony profil jest od dzisiaj. hm a jeśli ban to wgrywając aktualizację zdejmę go;>

6. bastek16

bastek16 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Bochnia
    nie podlanczajac sie do live nie molges dostac bana, ta fife sprawdzales chociaz przed nagraniem programem abgx?

7. ben_linus

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    nie sprawdzałem abgx-em, sprawdzałem grę z innego źródła i było to samo tzn. po zainstalowaniu nie mogłem zagrać w grę więc grałem bez instalowania na dysku. probem pojawiał się, gdy co jakiś czas nie mogłem odpalić save-ów i innych zapisanych plików z gry np. nie wczytywało profilu. zawsze pliki były uszkodzone.
    teraz ten uszkodzony profil lepiej usunąć i założyć nowy, czy wgrywając aktualizację to się naprawi??

Wczytywanie...

Poleć forum