1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsolą

Temat na forum 'Sprzęt' rozpoczęty przez dydek61, Kwiecień 19, 2011.

1. dydek61

dydek61 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Konsola zawiesiłą mi sie już trzy razy tak że nie można było nic zrobic po za wyłaczeniem przyciskem na konsoli, zaznaczam że to nie wina gry bo wystąpiło to na różnych tytułach albo wszystkie gry były ferelne. Konsole mam niecały rok od nowości gram mniej wiecej 2 h dziennie ale nie gram codziennie czasmi mam dłuższe przerwy, wiec nie powinna być mocno wyeksploatowana tym bardziej ze każdą gre zgrywam na dysk. Na poprzedniej konsoli z tym że miała 3 lata takie zawieszenie zakączyły sie RROD-em. Czy to powtórka z rozrywki czy po prostu konsola może sie zawiesić od czasu do czasu beż żadnych szkodliwych konsekwencji?

2. Lotnik421 Xbox One

3. graveler

graveler Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Płońsk
    A jaka wersja konsoli? Data produkcji? Nie chcę wyciągać pochopnych wniosków ale miałem 2 takie przypadki i skończyły się RROD'em - dokładnie kod 110 - przegrzane pamięci.

4. cyborg95

cyborg95 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Śląsk
    Nie wiem jakie masz płyty i z jaką prędkością nagrywasz ( z tego co się domyślam to masz piraty ) , ja jak sam sobie nagrywam Verbatim 2,4 sprawdzone all zielono w ABGX nic zero zwiechów super śmiga kumple mi nagrał ostatnio na Platinum nie wiem z jaką prędkością ale na pewno nie 2,4 bo nagrał to w 10 minut i mam co jakiś czas zwiechy tylko na tej grze inne jak ta malina , jak nie nagrywasz na verbatimkach to spróbuj albo oryginał

5. rafal123_1985

rafal123_1985 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    bedzie coraz czesciej się wieszać a potem bedzie rrod tak jak koledzy mówią 0102 lub 0020. Jak masz gre orginał to sprawdz ile pochodzi bez zwiechy

6. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    Konsola wyprodukowana była w lipcu 2009, ale kupiłem ja nową z anglii w czerwcu 2010. Gram tylko na oryginałach nic nie było w niej grzebane, też nie gram na tyle zeby mogła sie przegrzać a stoi w na otrartej pólce wiec ma dostęp do powietrza. Nie wiem co sie dzieje. Nie wiem czy to ma znaczenie ale zawieszała sie zawsze jak byłem w menu jakiejs gry, nigdy w trakcie samej rozgrywki.

7. DeadWarrior

DeadWarrior Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    15
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    A często się zawiesza ? Mi slimka zawiesiła się 2 razy przez pół roku , raz w RDR i raz w Forzie 3(pierw dźwięk,zaraz obraz),myślę że to nic groźnego.

8. dydek61

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Biała Podlaska
    No trzy razy gdzieś w przeciągu 2 miesięcy.

9. bgszef

bgszef Banned

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Cie znam skarbie?
    Spokojnie nie panikuj, w razie co masz 3 lata gwarnacji na rroda

Wczytywanie...

Poleć forum