1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Maniak123, Październik 20, 2011.

1. Maniak123

Maniak123 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Witam,mam juz x 360 okolo trzech lat,jest oczywiscie przerobiony,wszystkie gry mam na plytach verbatim.Nie rozumiem jednej rzeczy ktora dzieje sie z konsola,mianowicie chodzi o to ze gry ktore mam okolo trzech lat wczytuja sie za pierwszym razem,a nowe gry ktore nagrywam obecnie nie chca wchodzic za pierwszym razem,ba nawet nie chca wejsc za 10.Musze wlozyc jakas stara gre ktora wczytuje sie za pierwszym razem pograc pol godz i dopiero wtedy chodza nowe gry,Czy to jest wina napedu w konsoli?moim zdaniem to jest dziwne ze jedne gry wczytuja sie za pierwszym razem a inne nie.Te gry ktore wczytuja sie za pierwszym razem to nagrywal mi je kolega,a te ktore ja nagrywalem wlasnie nie chca sie wczytywac,mam nagrywarke hp,czy to tez zalezy od nagrywarki?nagrywam najnizsza predkoscia.Prosze o opinie,sorki ze troche pisalem chaotycznie ale spieszy mi sie do roboty,pozdro

2. Lotnik421 Xbox One

3. MiK

MiK Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    11
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Firma nagrywarki ma znaczenie. Nagrywaj na Verbatim 8,5 GB wersja "+" z prędkością 2,4. Jak masz możliwość sprawdź na innej nagrywarce. Możesz sprawdzić Platinium u mnie na starym X360 chodzą.

4. yaro555

yaro555 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Miasto:
    Skierniewice, Poland
    Masz +20 postów więc po co tu piszesz jeśli to nie zgodne z regulaminem

Wczytywanie...

Poleć forum