1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konsola

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez xanoch, Listopad 5, 2012.

1. xanoch

xanoch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam. Od czwartku mam problem ze swoja konsola minowicie.. Konsola jest przerobiona chipem matrix (rgh) i do czwartku smigala idealnie. Po odlaczeniu jej od pradu spakowaniu do pudelka zabraniu do szwagra (zadnych upadkow itd nie bylo) i ponownym podlaczeniu niestety ale sie nie odpala. Zasilacz swieci na pomaranczowo caly czas konsola nie reaguje ani na power ani na pada ani na tacke. Po rozkreceniu konsoli wyglada wszystko dobrze ze nic nie ucierpialo ani nic. Kabelki od chipa sa tam gdzie byc powinny. Czy ktos moglby mi pomoc z tym?

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Odp: Problem z konsola

Na odległość nikr ci nie naprawi

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

4. xanoch

xanoch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tu nie chodzi o naprawde, tylko o podpowiedz w naprawie. Co moge sprawdzic czy jest OK co moglo sprawic ze konsola udaje martwa. Troszke stycznosci z elektronika mam, ixem tez sie juz troszke bawilem i mysle ze sobie poradze

5. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Zaprogramować nand od nowa zobaczyć czy wstanie, jeeli nie spalona sekcja zasilania lub southbridge

6. xanoch

xanoch Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    no to jezeli bedzie spalona sekcja zasilania lub southbridge to juz nie dla mnie. Orientujesz sie moze kto by sie podjal wtedy takiej naprawy i mniej wiecej jaki to koszt?

7. akir

Polubienia:
    1065
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała

Uwalony sb to okolo 150zl+wysylki pisz do bobypc

Wczytywanie...