1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z konsola

Temat na forum 'Konsola' rozpoczęty przez NiePoTwarzy, Listopad 9, 2012.

1. NiePoTwarzy

NiePoTwarzy Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Olkusz, Poland
    Witam mam xboxa 360 z plyta glowna jasper. przed wczoraj chyba wyskoczyl mi komunikat ze nie mozna odzczytac plyty zebym ja wyciagnol i przetarl miekka scierka myslalem ze bylo to spowodowane tym iz otworzylem odrazu naped . dzisiaj gdy gralem w assasina creeda 2 gra w pewnym momencie sie zaciela ... Czy sa to normalne bledy czy moze cos sie psuje ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Kanonier90

Kanonier90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Z tego co widzę to masz nieprzerobioną konsolę więc rozmyślanie nad źle nagraną płytką lub nowym L.T nie ma racji bytu. Gdy u mnie pojawia się taki błąd, jak na razie pojawił się tylko dwa razy przez prawie 3 lata grania, zainstalowanie gry na dysku oraz ściągnięcie aktualizacji z xbox live załatwia sprawę. Będąc ostatnio u zaufanego speca od konsol dowiedziałem się, że przynajmniej raz w roku powinno się wyczyścić laser gdyż tego typu błędy mogą być spowodowane tym iż laser w naszym klocku jest zabrudzony. Stąd zawsze przy aktualizacji konsoli serwuje on swoim klientom czyszczenie gratis :) Dowiedziałem się również, że konsole już lekko wiekowe są czułe na "wypalcowane" płyty, z tego co mi tłumaczył zrozumiałem (Koleś jest wykładowcą na Politechnice i posługuje się językiem naukowym nie za bardzo dla mnie zrozumiałym :D ) że jak laser najedzie na miejsce na płycie gdzie akurat znajduje się tłusty ślad musi wzmocnić wiązkę co może nawet doprowadzić do uszkodzenia lasera. Mówi, że wciągu roku trafia do niego kilkanaście sztuk do naprawy z uszkodzonym laserem. Tak więc jeżeli faktycznie masz zaniedbane płyty to je wyczyścić specjalną szmatką do płyt, a w ramach dbania o swoją ukochaną konsolkę wyczyść laser lub jeżeli nie wiesz jak to zrobić, zleć to komuś kto jest w temacie obeznany. Pozdrawiam

4. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Pan Grzegorz budynek bodajże B3 czy D3 :D:D Koło ksero :D

5. novy66

novy66 Xbox One Xbox One Użytkownik Liga XboxForum.pl

Polubienia:
    270
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Słupsk
    Ja lasera nie czyściłem od kupna konsoli 3,5 roku i napęd czyta płyty bez przeszkód więc te czyszczenie lasera co roku to trochę przesada :)
    Do autora tematu czy gra jest oryginalna?

6. Kanonier90

Kanonier90 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Wrocław
    Dokładnie pan Grzegorz :) Na konsolkach zna się jak mało kto :) Kolega nie szanował za bardzo płyt i często przemieszczał się z konsolą (Niemcy - Polska) i po 1,5 roku miał laser do wymiany... Konsola nówka sztuka jeszcze była na gwarancji, ale zależało mu na czasie więc naprawy dokonał u wspomnianego wcześniej fachowca. Wszystko zależy od tego jak kto szanuje swój sprzęt :) Jeżeli dbasz o płyty i konsola nie zalega w tonie kurzu i jakiegoś brudu to pewnie laser będzie działał dożywotnie, jeżeli jest na odwrót to może on zakończyć swój żywot zaskakująco szybko. Btw Jeżeli ktoś dba o swój sprzęt to moim zdaniem nigdy to nie jest przesada... oczywiście w granicach ludzkiego rozsądku. Czyszczenie lasera raz na rok na pewno się w tych granicach mieści. Pozdrawiam

7. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: problem z konsola

No co jak co ale gość się zna. Do tego można się z nim pośmiać itp a nie sztywno jak w kostnicy

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

8. cx.lukas

cx.lukas Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ja tez mam pewien problem, kiedy podlaczam konsole do telewizora wyswietla mi sie jedna czerwona dioda i na ekranie wyskakuje blad z odczytem plyty. co moze nie dzialac?

Wczytywanie...

Poleć forum