1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontami Xbox

Temat na forum 'Xbox Live' rozpoczęty przez lubietelefony, Październik 22, 2014.

1. lubietelefony

lubietelefony Banned Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Polska
    Witam. Ostatnio podłączyłem swoją konsolę Xbox 360 Core (2006 rok), lecz narobił się bałagan. Próbowałem podłączyć swoje dotychczasowe konto do konta Microsoft, ale później zorientowałem się, że już jest podłączone do niego inne konto. Zaimportowałem to inne konto (połączone z kontem Microsoft) do konsoli. Czy jest opcja usunięcia konta połączonego już z kontem Microsoft, a następnie podłączenia do niego innego konta Xbox?

Wczytywanie...

Poleć forum