1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontami

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez barth993, Marzec 8, 2014.

1. barth993

barth993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witajcie. Mój problem polega na tym, że chciałem przenieść konto, gdzie mam Live Gold (GladMuffin) na konto, na którym grałem na codzień (barth993). Problem w tym, że na koncie barth993 miałem już konto live. Chciałem go usunąć, więc wszedłem przez komputer na konto i usunąłem. Tera, gdy chcę się zalogować na konto barth993 na xboxie to się nie da, bo wymaga ode mnie potwierdzenia konta z Live, którego już nie mam. Jak rozwiązać ten problem, czyli usunąć to live z barth993, albo przenieść osiągnięcia z barth993 na GladMuffin.
    I jeszcze jedno, da się zmienić email do konta?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    nie da się przenieść abonamentu gold ani osiągnięć na drugi profil

4. barth993

barth993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    OK, a jakiś pomysł jak odzyskać tamto konto? (barth993)

5. Krzysztof PL

Krzysztof PL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    23
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Kraków
    rozumiem że usunąłeś ten profil z konsoli ? :) profil da się ściągnąć na konsolę z serwerów M$ jeżeli wcześniej rejestrowałeś się na nim do xbox live :)

6. Pixel

Pixel Pomocnik Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    854
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Spróbuj może odpalić profil w programie Horizon (Account Editor) i odznaczyć opcję "LIVE Enabled".
    Najpierw sformatuj pena w konsoli, przenieś na niego profil (menu Pamięć masowa w ustawieniach) a później podłącz pena do PC i uruchom program. Na koniec z menu po prawej stronie przerzuć profil z pena na PC i odpal w "Account Editor" (zakładka Tools).

7. barth993

barth993 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Zadziałało, zalogowałem się na konto :)
    Jednak nadal jest podpis pod nickiem "Xbox Live" i wyskakuje błąd, że nie może się połączyć z Live'm. Chciałbym założyć nowe konto Live na tym profilu, jest taka możliwość?

Nie, usunąłem z poziomu kompa, bo myślałem, że automatycznie się usunie na konsoli i będzie tak jakbym go w ogóle nie zakładał.

Wczytywanie...

Poleć forum