1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez uta83, Luty 9, 2013.

1. uta83

uta83 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic.kupilem dzis kod do konta gold na 3 miesieczny abonament wbilem go na zalogowanym koncie wszystko bylo ok ale jak juz wyl konsole i wl ponownie po jakims czasie profilu jakby juz nei bylo(skasowal sie czy jakos nei mam pojecia)pobralem konto(profil) na nowo ale niestety nie posiadam jzu na nim abonamentu na trzy miesiace ktory zaladowalem godz wczesniej czy jest mozliwosc odzyskania jakos tego?czu poprostu przepadl mi abonament? serdeczne dzieki

Wczytywanie...

Poleć forum