1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez paprikos9, Styczeń 2, 2014.

1. paprikos9

paprikos9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam.
    Mam problem z kontem Glod. Trzy dni temu zamówiłem konto wszystko pięknie kod wpisałem wchodzę do gry dział mówię sobie super! Gram jeden dzień i drugi. Dziś włączam xbox'a wchodzę do gry i próbując dostać się do gry online gra daje mi komunikat "Twój profil nie posiada odpowiednich uprawnień, żeby nawiązać połączenie z usługą XboxLIVE." Konto kupiłem na stronie xbox dostałem na e-mail wiadomości które sobie zachowałem w razie komplikacji. Może mi ktoś pomóc?

Próbowałem wejść do gry online w GTA:Online i Battlefield3 żadna gra nie działa. A wczoraj jeszcze w sumie dziś nad ranem działało.

2. Lotnik421 Xbox One

3. xgrzesiox

xgrzesiox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    32
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Tomaszów Lubelski
    Napisz do Microsoft Support, tam rozwiążą problem.

Wczytywanie...

Poleć forum