1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez GamerLT, Wrzesień 25, 2012.

1. GamerLT

GamerLT Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wrocław
    Witam,

Mam problem mianowicie nie wiem jak wpisać kod na konto gold ? Gdy wchodzę w konto -> Zrealizuj kod ->Wpisuje kod ->Daje zrealizuj kod teraz to wyskakuje żebym dokończył edycje profilu.Muszę podać Windows id hasło czy coś takiego później imię i nazwisko a jak już skończyłem to wpisywać to wyskakuje mi jakieś pole gdzie mam wpisać kod pocztowy adres telefon itp.I nie wiem czy mam to podawać czy nie.Najlepiej proszę żeby ktoś opisał mi krok po kroku co mam robić.

Pozdrawiam

Dodam że po tym jak wpisze to nazwisko itp to muszę wpisać dane rozliczeniowe i nie wiem czy podawać.

Info Nie pisz post pod postem. Używaj opcji edycji//Laki88

Wczytywanie...

Poleć forum