1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez stanik92, Listopad 20, 2012.

1. stanik92

stanik92 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Zakupiłem xboxa i zawsze było takie coś, że 3 pierwsze założenia konta w live dawały darmowe konto gold na miesiąc. Mam problem z jego aktywacją. Konto założyłem w live przechodze do tego żeby zrobić darmowy gold wyskakuje że bezpłatna coś tam gold i klikam dalej i wyskakuje podaj imie podaj nazwisko podaj paypal albo karte kredytową itd.. Nie rozumiem więc przecież nie chce kupować chce ten darmowy miesiąc który mi sie należy do mojego konta. Kiedyś odrazu sam się włączało jak to jest z tym teraz? Proszę o pomoc, znalazłem wiele tematów ale w zadnym nie widziałem jasnej odpowiedzi. Więc niech się wypowiedzą znawcy. Dziekuje

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Teraz musisz dodać swoją karte kredytową aby dostać tego FREE GOLD-a,choć też to nie jest do końca prawdą ,że FREE bo musisz za niego zapłacić 1 zł.
    Możesz dodać kartę kredytową/debetową albo konto PayPal,bez tego się nie obejdzie.
    Był jeszcze niedawno sposób z IE aby dostać za FREE golda na 30 DNI(poszukaj w dziale XBOX LIVE),ale mi to nie działało.

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Poprawię trochę kolegę wyżej. Ne musisz, za GOLDa płacić 1 zł, to tylko promocja na początek, możesz za złocisza przedłużyć konto o dodatkowy miesiąc. A jeśli podajesz dane do PayPal to i tak musi być konto z podpiętą kartą kredytową.

5. stanik92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie no posiadam karte kredytową to ogarnę to wtedy.
    Ale druga sprawa jest taka ze już zrobiłem pierwsze konto live i nie byłem pewny czy mam dodać tą kartę kredytową i zaznaczyłem "nie dziękuje" i tego konta gold nie ma i jak chce zrobić konto gold to tylko wyskakuje, że mogę kupić konto na 12, 3 i jeden miesiąc i nie ma tego bezpłatnego. Gdzie bym mógł to znaleźć jeszcze?

6. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Nie, możesz wykorzystać darmowe konto GOLD (oraz ten miesiąc za 1 zł) tylko przy zakładaniu profilu. Klikniesz "nie, dziękuję", i papa GOLDzie.

7. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Odp: Problem z kontem Gold

To mój darmowy miesiąc też poszedł się przejść.

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

8. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka

Ja tak zrobiłem ze swoim. Kupiłem konsolę i powinny byc 3 konta po miesiącu za free to ja zadowolony wykorzystałem zdrapke z karty przedplaconej dołączonej do konsoli z kontem 1x na miesiąc. A te trzy goldy poszły sobie w .....:p

Wytapane z XPERII;-)

9. sweeterek

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław

Ją kupiłem na allegro i wbilem bo nie wiedziałem jak zrobić tego za free :/ może mi się uda jakoś wbić tego za zł,ją darmowego golda z konta nie zuzylem,to mój pierwszy produkt online a pidpiety jestem od 10.11.12

Wysyłane z mojego WC za pomocą gołębia pocztowego.

10. stanik92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    No skoro to chodzi o to, że przy zakładaniu konta to skoro mam jedno założone i poszło papa to jak założę drugie i zrobię tak jak trzeba to będzie i trzecie też. Więc nie jest tak źle:)
    A tych zdrapek to ja nie kumam. Widziałem np na allegro za 1,99 na 48h. Mógłby mi ktoś odrazu powiedzieć czy to naprawdę działa i czy wtedy mam konto gold? i gdzie to się wpisuje :)

11. stanik92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ktoś pomoże ? :)
    Z góry dziękuje

12. ad1

ad1 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    147
    Punkty za osiągnięcia:
    43
    Miasto:
    Śląsk
    Kod nie daje konta gold, mozesz grac multi, rozmawiac przez hs, sciagac dema oraz posiedziec na yt. Kod mozesz sobie sam wygenerowac- dzial xbox live.

Temat odswiezamy co 24h.

Wysłano z X8 z użyciem Tapatalk

13. stanik92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    ściągać dema moge i bez tego przecież

14. LordLotr

LordLotr Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    19
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Ostrów Mazowiecka
    wklepujesz to na ostatniej karcie w menu dasha w zakladce konto i formy platnosci->zrealizuj kod o ile dobrze pamietam. A czy dziala nie wiem nie stosowalem ale tu na forum pisali ze dziala.

15. stanik92

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Nie mieliście racji z tym, że jeśli klikne "nie, dziekuje" to papa goldzie. Jest sposób, żeby do tego wrócić.
    Aplikacje >> Przeglądaj aplikacje >> YouTube >> Uzyskaj gold >> Kontynuuj >> Kontynuuj >> Nie, dziękuje >> Rozpocznij bezpłatny okres próbny >> no i imie nazwisko itd itd.
    Czyli wychodzi na to, że można do tego wrócić. Ja to dopiero sprawdze za 14 dni bo wykupiłem zdrapkę i niech zdrapka najpierw się skończy potem zrobie gold na miesiąc i zobaczymy czy wyskoczy, że za zeta miesiąc dłuzej. Natknąłem się na to kiedy kupiłem już tą zdrapkę i ponoć miało działać You Tube ale nie działa. Oszuści.
    Multi z tego co widze to działa zalogować się szło i bardzo fajna sprawa.

16. strashak

strashak Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    3
    Punkty za osiągnięcia:
    8

Bo na tym 14 dni masz tylko możliwość multi to nie jest konto gold.

Wysyłane z mojego Nexus 7 za pomocą Tapatalk 2

Wczytywanie...

Poleć forum