1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z kontem origin

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez TobinFrost, Październik 21, 2013.

1. TobinFrost

TobinFrost Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    problem z grami na xbox live

Witam przyjaciele !!
    Od dwóch dni mam problem , ponieważ jak chce zagrać na xbox live czy to w Fife czy BF3 po dwóch minutach wywala mnie z konta origin , i nie mogę kontynuować gry , to samo jest np z GTA V na multiplayer. Dodam , że mam konto xbox live gold i pierwszy raz spotykam się z takim problemem. Jak rozmawiam ze znajomymi na grupie u nich wszystko wporządku , dodam , że konto jest na regionie UK. Na jakimś forum wyczytałem , że może być coś źle z portami - ale jakimi , nie wiem o co chodzi. Proszę was o pomoc :)!

2. Lotnik421 Xbox One

3. orso

orso Super Moderator Członek Załogi Super Moderator Pomocnik PSforum.pl

Polubienia:
    787
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przestaw na PL i przetestuj najszybsze rozwiązanie ( pamiętaj że nie zmienisz później przez rok regionu ) inna opcja udaj się z konsolą do kolegi i u niego zrób test może twój ISP ma jakieś problemy.

Wczytywanie...

Poleć forum