1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z kontem (werja językowa)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez szemrany, Marzec 9, 2012.

1. szemrany

szemrany Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam!
    mam taki problem, założyłem 2 konta Live na nowej konsoli i mam tam wszystko po polsku tzn.
    bing strona główna sieci społecznościowe gry aplikacje ustawienia

natomiast jedno konto zakładałem kiedyś (chyba do Dawn of War 2 - Windows Live na PC) i udało mi się je pobrać do konsoli.
    Jednak to jedno konto mam częściowo po polsku, a częściowo po angielsku tzn. np. menu górne wygląda tak:
    bing home sieci społecznościowe tv video games music apps settings
    to samo tyczy się innych opcji.
    co trzeba ustawić, żeby to konto także było w całości PL (jak dwa pozostałe)

dodam, że region i język konsoli jest ustawiony na polski
    dodatkowo, konto windowslive z którym jest skojarzone konto na konsoli też ma w opcjach (na stronie) region polski.
    już nie mam pomysłów gdzie to ustawiać.

2. Lotnik421 Xbox One

3. padre111

padre111 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witam
    to drugie konto rejestrowales pewnie za granica
    jezeli tak musisz je przenies na polske powinno sie udac na xbox.com home page-moj xbox

4. kamyz

kamyz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    to sie nie uda bo nie ma mozliwości migracji kont z poziomu strony xboxa pozostaje tylko infolinia

Wczytywanie...

Poleć forum