1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem x box live gold

Temat na forum 'Przywitaj się' rozpoczęty przez adikwider6_9, Kwiecień 30, 2016.

1. adikwider6_9

adikwider6_9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Witam serdecznie wszystkich na forum i z góry dziękuję za pomoc.(jeżeli piszę w złym dziale to sorki i przenieście to bo mam duży problem ). Otóż, niedawno zakupiłem konto x box live gold na 12 miesięcy. Kod dodałem przez konto na http://www.xbox.com/pl-pl. Wszystko spoko pisze, że kod ważny do 2017 do kwietnia. Problem pojawia się gdy włączam swoją konsolę. Wgl nie czyta mi że mam konto gold. Jak wchodzę w zakładkę gold to piszę żeby aktywować konto i wyskakują kwoty np. za miesiąc, pół roku lub za rok :(( Na star miałem konto w ea acess przez miesiąc i pościągałem sobie pare gierek (battlefield 4, Need for speed Tm Rivals np) i teraz próbuje go uruchomić i pisze : Wygląda na to, że nie jesteś zalogowany jako właściciel subskrypcji na tę grę. Zaloguj się do usługi X box live lub odnów subskrypcję w sklepie x box. (0x87de272a) . Nie miałem nigdy x box ani ps także może dla was to błahostka. Nie wiem czy żeby grać w tą grę muszę osobne konto kupić na ea access ? a Jeżeli chodzi o konto gold, to wchodziłem to stronę co podałem wyżej, pobrałem gierke co są co jakiś czas dodawane. Pisało że pobranie się powiodło ale na x boxie jej nie mam. Proszę o jakieś wskazówki ;(

2. Lotnik421 Xbox One

3. -=SETH=-

-=SETH=- -= XBOX GOD =- Członek Załogi Administrator Super Moderator Xbox One V.I.P Pomocnik XBOX MANIAK Game Master Liga XboxForum.pl Achievement Hunter PSforum.pl

Polubienia:
    3210
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    مصر
    Usuń to konto z konsoli i pobierz je na nowo.

4. adikwider6_9

adikwider6_9 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
  5. krzys1190

krzys1190 Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    1225
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    W ustawieniach konsoli znajdziesz usuń konta, ciężko nie zauważyć.

6. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1855
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @adikwider6_9@adikwider6_9
    Po pierwsze usuń konto tak jak Ci napisał Seth. Prawdopodobnie jest w konsoli w Ustawienia -> Konto -> Usuń konto. Po usunięciu konta, lewą gałką wysuwasz sobie boczne menu, fru na samą górę i tam będzie Dodaj konto, wybierz że istniejące. Wpisz adres e-mail i hasło do swojego konta. Poczekaj aż się pobierze na konsoli i XBL powinien zaskoczyć.
    Po drugie żeby grać w gry, które pobrałeś sobie z EAA musisz mieć wykupiony abonament EA Access. To logiczne, że jak się zakończy miesięczna subskrypcja to nie odpalisz gier z tego abonamentu. Jak wykupisz EAA na swoim koncie to znowu w te gry zagrasz.
    Po trzecie gry z games with gold są w Gry i Aplikacje -> jeśli nie masz ikonki z grą w zainstalowanych to jedź do końca w prawo, aż pojawi się lista gier i tam znajdź grę, która Cię interesuje i daj na niej pobierz.

p_bladek lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum