1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem XBL Gold

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SecondCoroner, Marzec 21, 2016.

1. SecondCoroner

SecondCoroner Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Witajcie, otóż zakupiłem dzisiaj kod 3-miesięczny do konta XBL. Kod z allegro od "zaufanego" sprzedawcy z automatu. Kod niestety nie daję się w żaden sposób uruchomić. Wpisuje na stronie, na konsoli, utworzyłem nowe konto Microsoft. Nic nie mogę zrobić. Szukałem odpowiedzi na moje pytanie w internecie. Jedyne co się doszukałem o moim problemie to anglojęzyczne posty, niestety moja znajomość terminologii "konsolowej" nawet w języku polskim nie jest dla mnie do końca zrozumiała. Proszę o pomoc. To moje pierwsze konto gold bo konsole mam 2 tygodnie i może pomijam coś bardzo oczywistego? Błąd który mi pokazuje :

Użyj kodu ponownie
    Nie udało nam się znaleźć wpisanego kodu. Sprawdź kod i spróbuj wpisać go ponownie.

Oraz :

TSM4000
    46a45c54-f99f-4511-9bcc-b358318b9203

Dodam, że szukałem tego kodu i niestety jedynie anglojęzyczne fora wiedzą coś na ten temat.

EDIT:
    Do supportu niestety się nie dodzwoniłem bo oczekiwanie na operatora naraziło moją cierpliwość na uszczerbek stały ^^

2. Lotnik421 Xbox One

3. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Kod jest najwyraźniej z jakąś literówką. Pisz do sprzedawcy, żeby sprawdził ten kod i podał Ci prawidłowy. Gdyby kod został zużyty to byś dostał taki komunikat :)

4. maciekww28

maciekww28 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    ta, tam gdzie wpisujesz zero pewnie błąd i jest o

5. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    To tych kodów na maila nie wysyła automat? Pisałem w pierwszym poście "Z AUTOMATU". Więc chyba literówka nie wchodzi w grę?

6. p_bladek

p_bladek Xbox One Xbox One Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    487
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Wchodzi jak najbardziej, gdzie człowiek pracuje, tam pomyłki sa.

7. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    Pocieszyliście mnie ;-) mam nadzieje, że macie rację i pogram w końcu. A skoro mam już temat otwarty to zapytam jeszcze o coś : żeby grać w Fife 16 przez neta nie trzeba mieć kupionego konta EA?

8. kuleczka91

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Nie wiem czy wiesz jak działa Automat w ogóle...bo widzę, że nie. Żeby kody były w automacie najpierw je musi ktoś (człowiek) wprowadzić do tego automatu. Na infolinię się nie dodzwoniłeś, ponieważ ona jest tylko w godzinach 10-18. Pisz normalnie do sprzedawcy, jeżeli nie wypierniczył kartki z kodem to Ci poda prawidłowy :p Żeby grać w Fifę 16 musisz mieć kupioną tą grę. Jeżeli chodzi o grę Single to nie potrzebujesz do tego abonamentu live gold, jednak jeśli chcesz grać z ludźmi po sieci to musisz wykupić golda. Abonament EA jest zupełnie od czego innego, daje możliwość zagrania w 15 innych tytułów gier na czas abonamentu na jaki sobie wykupisz ;)

9. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    O kurczę, ale koleżanka wyrozumiała :*

No faktycznie, nie wiedziałem jak działa automat ;-) Ale znowu jestem mądrzejszy. Na infolinię dzwoniłem o 16:40 (to, że się nie znam na konsoli nie znaczy, że jestem analfabetą). A co do Fify to mam ją i namiętnie napastuję od 2 tygodni. Tylko, że granie na singlu się zwyczajnie nudzi. A o abonamencie EA poczytam kiedyś.

Dzięki za informacje.

10. kuleczka91

Polubienia:
    1847
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    @SecondCoroner@SecondCoroner jak dla kogoś, kto ma konsolę od niedawna to EAA to świetna sprawa. Tutaj masz wszystkie szczegóły: http://www.ea.com/eaaccess/pl_PL.html
    Od siebie dodam w skrócie:
    - Wszystkie gry, które tam są w The Vault będziesz mógł grać, bo to pełne wersje, które są w tym abonamencie.
    - Gry które są oznaczone jako "Graj przed innymi" to wersje testowe gier, na ogół jest to 10h, w którym możesz pograć i stwierdzić czy warto kupić daną grę.
    - Jako Abonent EAA masz możliwość grania w produkcje EA tydzień przed jeśli jakaś wychodzi, to jest te testowe 10h (jw) oraz w wersje beta gier EA.
    - Jako Abonent EAA masz 10% zniżki na gry EA w sklepie MS.
    - Za tydzień do listy pełnych gier dochodzi NHL 16.
    - Jeżeli faktycznie byś chciał kupić EAA to lepiej od razu wykupić na rok za 80zł, jeżeli tylko przetestować to na allegro są kody do miesięcznych EAA za ok 12-13zł :p

11. SecondCoroner

Polubienia:
    36
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Rybnik
    No super ;-) póki co nie jestem zainteresowany bo mam w co grać, ale w przyszłości może kupię ;)

A co do kodu XBL Gold (problem z 1 posta) to mieliście rację. Literówka. Zamiast 9 ktoś wpisał 8.

Pozdro

p_bladek lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum