1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem xbox live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez SmigollExel, Wrzesień 21, 2013.

1. SmigollExel

SmigollExel Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam,

Mam duży problem związany z kontem XBOX. Zapomniałem mojego adresu email lub po prostu źle musiałem wpisać przy rejestracji i teraz nie wiem jaka to może być kombinacja. Na xbox.com znalazłem informacje żebym się zalogował na XBOX-ie swoim tagiem gracza i wtedy będę mógł wejść do zakładki konto/a i będę mógł zobaczyć jaki jest mój email. Lecz gdy chcę się zalogować wyskakuje mi informacja że muszę pobrać profil żeby się zalogować. Żeby pobrać profil muszę się najpierw zalogować EMAILEM, którego nie pamiętam i jest T.Z "Błędne koło". o_O
    Proszę o POMOC! Pozdrawiam,
    SmigollExel ;)

2. Lotnik421 Xbox One

3. Maxmuso

Maxmuso Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Kielce, Poland, Poland
    załóż nowe konto :D