1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontem Xbox Live

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez sayan2052, Lipiec 4, 2014.

1. sayan2052

sayan2052 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiesentheid, Germany
    Witam

Mam taki problem, Mieszkam w Niemczech i kupiłem sobie coś w stylu doładowania do konta na 10 €. Jak to wykorzystać? Pokombinowałem sam na stronie xbox live zmieniłem język region itd na Niemcy po zmianie danych rozliczeniowych w końcu udało mi się, wyświetlił sie komunikat ze mam na koncie 10 €, Ale jak chce z tego skorzystać na konsoli to zaczyna się problem. Wszytko co da sie kupić jest w dolarach, jak chce cos kupić to prosi mnie o kartę kredytowa i coś tam związane z danymi rozliczeniowymi, wiec spróbowałem uzupełnić te dane na takie same jakie mam na koncie xbox live wszystko idzie dobrze do wyboru stanu lub województwa, do wyboru mam tylko nazwy stanów USA. A w konsoli mam ustawiony region na Niemcy tak samo jak język. Moje pytanie to jak wprowadzić poprawne dane rozliczeniowe a głownie wybór stanu województwa. Proszę o pomoc bo siedzę nad tym juz dobe pare godzin.

2. Lotnik421 Xbox One

3. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1068
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Konto masz na usa zalozone więc nie kupisz za euro. Musisz migrowac konto na niemcy

4. sayan2052

sayan2052 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Wiesentheid, Germany
    A jak to zrobić???

Wczytywanie...

Poleć forum