Xbox One Problem z kontem Xbox Live

adi2015

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam.Mam dziwny dla mnie problem z moim kontem w XBL, i przypuszczam że to ja zrobiłem coś nie tak.Otóż po dwóch latach korzystania z 360-tki, nadarzyła mi się okazja zamienić ją ,za niewielką dopłatą, na Xbox 1.Ponieważ sprzedającemu gdzieś się śpieszyło cała transakcja trwała kilka minut ,i o ile dobrze pamiętam( bardziej skoncentrowany byłem nad 1)usunąłem z 360 moje konto i przywróciłem konsolę do ustawień fabrycznych .Tak więc na konsoli Xbox One zalogowałem się na jedyne konto i profil jaki mam od tych dwóch lat.Ustawiając konsolę jako domową byłem przekonany że wszystko jest ok, aż do momentu gdy byłem zmuszony innym problemem, zalogować się na xbox.com.Zauważyłem tam alerty dotyczące usługi Xbox Live(na czerwono:)ograniczone dla platformy Xbox 360 i ogólnie wszystko jest praktycznie o 360. Kończąc ten temat i z uwagi iż jestem(powinienem to wcześniej napisać ;) kompletnym laikiem jeśli chodzi o jakiekolwiek ustawienia , konfiguracje itp. Prosiłbym zainteresowanych o pomoc w zmianie ustawień mojego konta lub jakieś porady bo naprawdę nie wiem co mam o tym myśleć.Dziękuję i pozdrawiam.
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Mi się wydaje, że Ty wszedłeś na stan usługi Xbox Live i trafiłeś na alerty, że MS ma akurat chwilowe problemy ;p a dokładniej tutaj: https://support.xbox.com/pl-PL/xbox-live-status?xr=shellnav. Jeśli chodzi Ci o to, to tym się nie przejmuj, bo to informacja od MS dla graczy ;p
 

adi2015

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witaj.Chciałbym aby tak było jak sądzisz :),ja czuję jednak że problem tkwi gdzieś głębiej .Po zalogowaniu na konto XBL i kliknięciu awatara, a następnie ustawienia konsoli xbox ukazują mi się cztery opcje ustawień zmiana hasła,tagu,regionu konta(360)oraz zabezpieczenie profilu Xbox 360.Po wejściu w<zmień hasło> zaraz jest MS więc wracam,w zmień tag mogę robić chyba wszystko a w zmianie regionu też czeka MS.Problemem jest dla mnie ustawienie czwarte<zabezpieczenie profilu Xbox 360>gdyż treść jest po angielsku a u mnie nie jest z tym najlepiej .Zostawię więc to sobie na koniec mając nadzieję że po wyjęciu z tłumacza dowiem się czegoś więcej.Podsumowując nadal nie wiem jak rozwiązać to moje powiązanie :) z 360 dodam jeszcze ze na koncie MS nie ma nawet wspomnienia po starej konsoli .I już na koniec ostatnia dziwna sprawa otóż logując się na xbox.com,profil, mam dostęp do wszystkiego oprócz wiadomości. Po kliknięciu na nie okno staje się mleczno przezroczyste a następnie jest komunikat:Wystąpił błąd,spróbuj ponownie póżniej.Tak jest od kilku miesięcy.Dzięki Kuleczka za zainteresowanie i pozdrawiam.
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Przeczytają 3posty byłem pewny, że to druga strona postów o jakimś problemie. o. 0, szary problem z okienkami to najczęściej zła przeglądarka wspierana do internet Explorer i tyle w temacie.

Wysłane z mojego PLK-L01 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Czytam ten temat jeszcze raz na spokojnie i dalej nie ogarniam z czym Ty masz problem. Nie możesz tak w skrócie napisać na czym problem polega zamiast na rozpisywaniu się na pół strony? Skoro usunąłeś swój profil z konsoli to nic z nim nie mogło się stać skoro dostęp do niego miałeś tylko Ty. Po drugie nie wiem czym się przejmujesz skoro grasz tym kontem na XO i nie masz z nim problemu.
 

Do góry Bottom