1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontrolerem dj Hero

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez konradeq, Listopad 16, 2012.

1. konradeq

konradeq Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam mam konsole xbxo 360 slim,zakupiłem sobie kontroler dj hero i nie mogę go podłaczyć:(nie wykrywa mi go,czy ktoś mógłby mi pomóc pozdrawiam.

2. Lotnik421 Xbox One

3. klechu

klechu Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    9
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Szczecin
    Odp: Problem z kontrolerem dj Hero

Sparowałeś z xbox em ?

Wysłane z mojego GT-S5660 za pomocą Tapatalk

4. PokerFacowaty

PokerFacowaty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    31
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Polska
    Musisz nacisnąć jednocześnie przycisk synchronizacji kontrolerów na konsoli (ten obok wejść USB z przodu) i wtedy włączy się wyszukiwanie nowych padów (normalny pad będzie zapamiętany), konsola sygnalizuje to, w ten sposób: Po kolei, zaświecają się zielone lampki wokoło przycisku włączenia konsoli. W tym momencie naciskasz przycisk z tym samym symbolem na kontrolerze z DJ Hero. Musisz go nacisnąć zanim konsola przestanie wyszukiwać pady. Mam nadzieję, że wyjaśniłem ci to prosto.

P.S. Jeśli pomogłem, daj "Przydatne". Jeśli masz pytania, pisz tutaj lub do mnie na PW.

Wczytywanie...

Poleć forum