1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z kontrolerem pci via vt 6421a

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez suhacz89, Kwiecień 16, 2011.

1. suhacz89

suhacz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Mam problem odczytaniem klucza z napędu konsoli. mam kontroler pci via vt 6421a, zainstalowałem sterowniki, zrobiłem pendrive botujacego i podłączyłem naped konsoli z kontrolerem pci, uruchamiam kompa przed botowaniem wyskakuje mi taka informacja i później ani rusz. próbowałem restartować ustawienia w biosie ale nie pomogło. Moja plyta głowna to asus a7n8x-x. gdy odłączam naped od kontrolera komputer normalnie sie uruchamia. Macie jakieś wskazówki ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    odłącz inne napędy podczas flashowania
    jak masz jakiś inny kontroler sata na płycie głównej to go wyłącz bo może się gryzie
    spróbuj przepiąć kartę kontrolera na inny port PCI
    spróbuj podpiąć kabelek sata do innego wyjścia kontrolera
    nie podłączaj napędu DVD do flaszowania zanim komp nie wystartuje i nie odpalisz JF
    lub zanim zacznie migać C:/_ w DOSie jak robisz pod dosflashem

jaki napęd flaszujesz hitachi ???

4. suhacz89

suhacz89 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    tak chce odczytać klucz z napedu hitachi, pomogła tak chyba zmiana kontrolera na inny port. Teraz komp normalnie odpala, polecenie dosflash normalnie wchodzi ale niestety nie widzi napedu konsoli mimo to ze jest podpięty pod kontroler oraz posiada zasilanie.

5. Qazimodo

Qazimodo Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Miasto:
    Alfa Centauri
    jakmhitachi to tylko pod windowsem [xp]
    odpalasz kompa i uruchamiasz jungle flashera
    teraz dopiero podpinasz zasilanie napędu i na końcu podłączasz kabelek SATA
    i w jF wskazujesz port na którym jest podpięty napęd i powinno ci wykryć