1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kontrolerem XO

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Kmiotson, Styczeń 1, 2016.

1. Kmiotson

Kmiotson Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam, mam problem z konsolą, a właściwie z padem. Problem pojawił się gdy zacząłem ściągać gre need for speed rivals, przy 69% i napisie-możesz zacząć, uruchomiłem gre, wszystko było ok, aż do momentu gdy chciałem zmienić rejestracje-wtedy ukazała się klawiatura, ale gra się przywiesiła, nic nie reagowała, na żaden przycisk. Po jakimś czasie zaskoczyło, jednak po godzinie gdy w forzie motorsport 6 chciałem zapisać zdjęcie to przy wprowadzeniu nazwy też wyszedł błąd, a potem nie mogłem wyłączyć gry, nie reagowała na przycisk xbox. Czy może to mieć związek z tym, że zainstalowałem xbox smartglass na telefon i użyłem go kilka razy jako pilota, oraz wprowadzanie tekstu poprzez niego? Co mam robić w takich sytuacjach?

2. Lotnik421 Xbox One

3. sweeterek

sweeterek Banned Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    175
    Punkty za osiągnięcia:
    63
    Miasto:
    Wrocław
    Raczej nie bo też używam smartglass i nie mam takich problemów.
    A jak ty wprowadzasz tekst przez smartglass ?
    Gdzie jest taka opcja ?

Wysłano z WC za pomocą gołębia pocztowego.

4. Kmiotson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    jak klikam na dole w opcje pilot i pojawia mi się układ przycisków, to gdy w konsoli mam opcje do wpisywania tekstu, np hasło, zapisanie zdjęcia czy coś innego wtedy w telefonie automatycznie mi się uruchamia okienko tekstu i otwiera klawiatura. Czy mając włączoną gre i wyłączy się konsole przyciskiem to coś się może stać?

5. WoodedOyster

WoodedOyster Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Też miałem problem z powrotem do menu. Konsola po prostu się zacięła. Wyłącz ją razem z padem, a następnie odłącz z prądu. Poczekaj parę minut i odpal ponownie. Powinno już działać.

6. Kmiotson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Wyłączyłem ją, ale od prądu jeszcze nie. Jak zasilacz świeci się na biało a konsola jest wyłączona to można go odłączyć?

7. MarioOL

MarioOL Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    67
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Olsztyn
    Przycisk przycisk xbox na konsoli kilka sekund to się tak jak by zresetuje

wysłane z P8 Lite

8. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Odłącz normalnie konsolę od prądu na jakieś 3 minutki, albo mniej. Zasilacz zawsze będzie się świecił, bo przecież jest w prądzie..:p czasami odłączenie konsoli z prądu na kilka minut pomaga.

9. Kmiotson

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    No dobra, wyłączyłem i odłączyłem. Zobaczymy jak to będzie. Aczkolwiek mogło to się przywiesić z tego względu, że grając w forze kończył mi się ściągać nfs? Też wczoraj i dziś w zakładce sklep, aplikacje, społeczność nic mi się nie wyświetlało, a teraz znów się pojawiły (okładki gier, zdjęcia itd). Po tym jak mi się zainstalował nfs zaczęła mi się pobierać fifa, około 15 %, a w sklepie jak chce wpisać tytuł gry to ani strzałki, ani analogi nie działają, tylko klawisz powrotu,tak samo jak klawisz Xbox. Wiec juz sam nie wiem od czego to. Włączę jak za trochę i zobaczę czy coś się zmieniło. A to przytrzymanie przycisku włączenia to powoduje jakiś restart tak?
    Edit. Uruchomiłem teraz i juz działa, ale stan sklepu, aplikacji jest taki jak był wczoraj, nic się nie wyświetla. Mam tylko szary prostokąt z ikonka sklepu a pod tym mam pokaż wszystkie gry i wyszukaj grę

Ostatnia edycja: Styczeń 1, 2016
  10. kuleczka91

kuleczka91 Dziewczyna Dziewczyna Xbox One Pomocnik XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    1864
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Przytrzymanie przycisku loga xboxa na włączonej konsoli przez 10sek tak jakby odświeża konsolę, nic z gier Ci się nie usunie, ani z ustawień :) Trzeba przytrzymać przycisk power na konsoli, nie na padzie.

Kmiotson lubi to.
Wczytywanie...

Poleć forum