1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z konwertacją gry do XEX.

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez dawlis1427, Luty 6, 2014.

1. dawlis1427

dawlis1427 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    8
    Miasto:
    Łomża
    Mam problem dotyczący konwertowania pliku ISO na XEX. Otóż robię to tak jak w poradniku na tym forum dotyczącym konwertowania pliku ISO na XEX i GOD, ale nic mi nie wychodzi. Kilka dni temu przy pierwszym włączeniu programu EXISO wszystko dobrze działało. Później chciałem sobie jeszcze raz przekonwertować ten sam obraz ISO, ale już się nie dało. Chodzi o to, że wszystko niby jest OK, tyle że plik konwertuje się z 3 sekundy a po zakończeniu na okienku ,,Results of commands,, nie wyświatla się żaden ,,tekst,, (taki jak powinien, patrzyłem w innych poradnikach graficznych). Niby po zakończeniu pojawia się te małe okienko i pisze, że udało się przekonwertować plik. Tyle, że tego folderu z zawartością gry nigdzie nie ma.. Pomoże ktoś ?

2. Lotnik421 Xbox One

3. djploki

djploki Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    250
    Punkty za osiągnięcia:
    83
    Miasto:
    Jelenia Góra
    Użyj innego programu. Np. Xbox Image Browser.

4. jary84

jary84 Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    33
    Punkty za osiągnięcia:
    28
    Miasto:
    Andrychów
    Albo Iso2god! Mniej plików jest później do skopiowania i np. u mnie chodzi szybciej niż exiso!

Pomogłem? Daj przydatne! Dziękuje!

Wczytywanie...

Poleć forum