1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

problem z kopią gry - nagrywarka?

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez stayalert, Lipiec 13, 2012.

1. stayalert

stayalert Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    siema mam problem, mam xboxa z LT 3.0 i xdg 3
    nagrałem sobie fife 12, z tym ze po nagraniu nie potrafiło jej przetestować (wysuneła sie tacka a potem wsuneła i pisalo ze nie moze odczytac i tak 2 krotnie) wiec wyjąłem płytę. dałem do xbxoa, odczytało że to fifa12, ale przy wczytywaniu gry i pokazaniu logo był napis że nie da się odczytać z płyty ;/
    czy to moze byc wina nagrywarki czy napędu ? nagrywarka jakas zwykla toshiba z mozliwoscia dl. troche stara
    a jak wsadzam płyte do kompa to zawartosc jest pusta ;/
    konsola czyta płyte i troszke harczy no i potem ten błąd - pisze zeby przeczyscic plytke.

płyta verbatim. obraz sprawdzałem abxem i wszystko zielone

a z kolei jak sprawdzam abxem płytkę to jej nie czyta

Wczytywanie...

Poleć forum