1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kopią zapasową zapisanych stanów gry (Save)

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez ciastekplastek, Luty 7, 2014.

1. ciastekplastek

ciastekplastek Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam serdecznie :)

Miałem problemy z dyskiem więc zrobiłem kopie zapasową całego profilu z save'ami. Dysk już nie miał gwarancji więc podłączyłem go bezpośrednio z komputerem do płyty głównej. Używałem programu fatxplorer, teraz gdy dysk już w ogóle nie chce mi kontaktować się z konsolą załatwiłem sobie na szybko jakiś pendrive aby zgrać tylko save i zainstalować wymagane aktualizacje. Sformatowałem go z poziomu konsoli a potem skopiowałem używając programu co wcześniej, profil i save. Po uruchomieniu konsoli wydawało się wszystko w porządku, profil był, osiągnięcia też, bez problemu konsola łączyła się z live, w przeglądarce plików też wydawało się, że wszystko gra. Każdy save miał miniaturkę odpowiadającą grze, miały swój konkretny rozmiar, jednak po uruchomieniu gry otrzymywałem informacje, że pliki są uszkodzone/nieaktualne.

Szukałem informacji nt. wgrywania savów, ale wszędzie ludzie piszą o kopiowaniu nie swoich savów... a ja chciałbym dalej grać na swoim profilu ze swoimi savami! :(

Jestem właścicielem tych plików to i tak mam zmieniać ID (w specjalnych programach) mimo, że... no właśnie co? :p Profil przecież też został skopiowany więc ID jest takie same (?).

Próbowałem też pobrać profil z live i dopiero wgrać same save, ale jest ten sam problem.

Pozdro!

edit: zapomniałem napisać, że konsola nie ma żadnych przeróbek - wszystko oryginalne.

zresztą nie chciałbym nic modyfikować zawsze to jakieś obawy, że m$ się przyczepi, ale już nie mam pomysłu jak odzyskać SWOJE pliki :(

EDIT2: zrobiłem na szybko save z Diablo 3, skopiowałem go na PC i porównałem ze starym save i teraz wszystko rozumiem, wszystkie dane się zgadzają tylko nie Device ID to pozostaje pytanie czy jest jakiś sposób aby to szybko zmienić? Przyznam się, że tych savów mam od "groma" :p Zresztą przeglądać te wszystkie foldery i domyślać się po nazwach które pliki na tą chwilę mnie interesują :(

Na szybko edytowałem tylko Device ID save do Diablo 3 i działa. Na razie uruchomiłem profil bez Live. Mimo, że to moje pliki mam obawy... w końcu to ingerencja w pliki.

Wczytywanie...

Poleć forum