1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kopiami bezpieczenstwa.

Temat na forum 'Kinect' rozpoczęty przez quatron, Listopad 14, 2010.

1. quatron

quatron Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam
    Znalazlem na necie wypowiedz pewnego uzytkownika columbiatristar na tej stronie Your Shape Fitness Evolved XBOX360-GLoBAL *Dla Exsite* ť EXSite.pl - Portal ze wszystkim -post nr 10
    Mozecie mi wyjasnic o co tu chodzi?
    Niedawno pewien uzytkownik pisal podobnego posta na naszym forum w ktorym chcial sie upewnic czy jak kupi kinecta to beda mu dzialaly kopie bezpieczenstwa wiec kazdy mu pisal ze bez problemu wiec nasz uzytkownik sobie kupil tego kinecta i normalnie mu wszystko chodzilo po aktualizacji dasha co pozniej potwierdzil, wiec dlaczego columbiatristar mial taki problem i czy moze to dotyczyc tylko pojedynczego przypadku czy nie?

2. Lotnik421 Xbox One

3. krugerandek

krugerandek Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    Miasto:
    Warszawa
    Witam
    W moim przypadku bylo tak ze po zakupie Kinecta wgralem aktualizace i plyty dostarczonej w zestawie Kinect Adventutes pogralem troche i wsadzilem plytke z gra Dance Central i zawolalo o aktualizacje dasha, wiec kliknolem na tak i zaczelo aktualizowac ale w polowie wywalilo blad 3080-0000-3000-0984-8007-0002 . Po ponownym wsadzeniu Adventures KINECT NIE DZIALA NA ORYGINALNEJ PLYCIE.Dopiero jak wgralem dasha z xboxsky tego najnowszego gry ruszyly:)Pewnie na plycie byla wersja beta.mam 3 gry 2 wymienilem do tego Fighers Uncaged i wszystko smiga (konsola ofk przestrojona) Wiec moge stwierdzic ze kopie na 100% dzialaja

4. kudlaty87

kudlaty87 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Ściągnijcie sobie najnowszą wersję 360_wave_patcher czyli v2.1.1 beta, ta wersja obsługuje od wave1 do wave 9. Przeróbcie obrazy na wave3 lub niższy jeżeli posiadacie starszą przeróbkę (ja mam 1.51 i przerabiam na wave3).

Zaktualizujcie przed uruchomieniem gier soft w konsoli na oryginalny ze strony xbox.com/update. Oczywiście aktualizacja przez pendrive.

Potem można odpalać kopie zapasowe na kinecta.

Jeżeli po włożeniu płyty z którąś grą pojawi się komunikat o potrzebnej aktualizacji, NIE AKTUALIZUJCIE, oznacza to, że ta gra będzie chodzić dopiero kiedy wyjdzie nowa przeróbka LT+.

Jak dotąd nie trafiłem na taką, która by nie działała.

5. kitom

kitom Użytkownik Użytkownik Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    europa
    Witam.

Dzisiaj xbox podczas gry w Sonica kazal pobrac aktualizacje z xbox live.Orginalny Kinect Adventures tez sie nie uruchamial - taki sam komunikat. Zainstalowalem najnowszego dasha z strony xbox.com i orginalna gra ruszyla - wszystkie "kinektowe" kopie padly. Kopie innych gier dzialaja. Moja przerobka to LT czy LT+ pomoze czy Microsoft wymyslil cos nowego.

Wczytywanie...

Poleć forum