1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kopiami gier.

Temat na forum 'Kosz' rozpoczęty przez WineToo, Październik 25, 2011.

1. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    Witam, około 4 miechów temu miałem konsolę w przeróbce, konsola od kuzyna, który na niej nie grał, więc ją dostałem, sam mam Slima ; ) Ale chodzi dokładniej o to, iż konsola odpalała wszystkie nagrane gry, napęd to BenQ VAD6038, tak wiem, konsola i sam napęd stary ^^ Ale rozchodzi się o to, że jak kumpel ją pożyczył wraz z nowym Batmanem po odpaleniu wyskoczyła aktualizacja (Batman Oryg.) no i ją zaktualizował, po aktualizacji, odpalił GoW'a 2 tutaj już pirat, i napęd nie wyczytał płyty. Jak czytałem to trzeba ponownie przerobić napęd, tylko, że jak wiem to potrzeba mieć oryginalne Firmware i DvdKey... Lecz ani tego ani tego nie mam, umiałby mi ktoś pomóc ?:) Podkreślam iż gry Oryg działają bez najmniejszego problemu ; )

2. Lotnik421 Xbox One

3. mlkgmk

mlkgmk Banned

Polubienia:
    56
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Aktualizacja usunęła przeróbkę. Oddaj komuś kto zajmuje się profesjonalnie przerabianiem to i brak ofw i klucza nie bedzie stanowil problemu. koszt powinien oscylować w granicach 50zł.

4. WineToo

WineToo Xbox One Xbox One XBOX MANIAK Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Radzionków
    A da rade zrobić to samemu czy nie bardzo ?:>

5. Ciesiel91

Ciesiel91 V.I.P V.I.P

Polubienia:
    34
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Na forum masz tutoriale jak przerobić konsolę, w internecie również. W przypadku napędu benq jest to bardzo proste.

Wczytywanie...

Poleć forum