1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kopiami oO

Temat na forum 'Problemy' rozpoczęty przez Shadow Rox, Styczeń 24, 2009.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Shadow Rox

Shadow Rox Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    6
    Miasto:
    Zgorzelec
    Mam małe pytanie... Nagrałem gre ne płytke Varbatima (DVD+R DL) tak jak powinno być. Nagrywałem ImgBurn'em zrobiłem plik .dvd puściłem żeby nagrało i na koniec sprawdziło poprawność. Nagrało, sprawdziło all było ok. I teraz tak: mam nieprzerobioną konsole (umówiony jestem za jakiś czas na przeróbke) i jak wsadzam płyte do napędu konsola widzi mi tą gre jako film DVD oO Czy tak ma być czy coś jest nie tak... Czy będzie ok dopiero jak przerobie... Wole wiedzieć zanim zaczne wypalać reszte gier...

2. Lotnik421 Xbox One

3. offtopic

offtopic Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    7
    Punkty za osiągnięcia:
    38
    Jak wypaliło się wszystko ok i postępowałeś wg poradnika to gra powinna działać. Będziemy gdybać jak przerobisz konsolę. Zamykam.

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum