1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kopiowaniem danych na pamięć zewnętrzną

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Szajba666, Marzec 20, 2011.

1. Szajba666

Szajba666 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Mam pewien problem. Otóż, posiadam w konsoli dysk 60GB, czyli niewiele, a jako że sporo gier kupuję przez LIVE w formie cyfrowej, łatwo wspomniany dysk zapełnić. Wpadłem więc na pomysł genialny w swej prostocie, by kopiować gry w które akurat nie gram na pamięć zewnętrzną (a konkretnie na dyski ATA 3,5" zamknięte w zewnętrznej obudowie z portem USB). I wszystko pięknie śmigało do czasu, gdy przy próbie skopiowania niektórych gier na dysk zewnętrzny lub z dysku zewnętrznego na konsolę (co jest o tyle dziwne, że wcześniej tą grę skopiowałem z konsoli na ten dysk i problem nie wystąpił), proces kopiowania w ogóle się nie rozpoczął, a zamiast tego wyświetlił się komunikat "nie można przenieść elementu między urządzeniami pamięci masowej".

Proszę o pomoc, gdyż niepokoi mnie to i może mi dosyć poważnie skomplikować życie (w końcu usuwanie tych gier a następnie ich ściąganie gdy chcę do nich wrócić, przy moim łączu byłoby czasochłonne a przez to problematyczne).
    Ktoś ma jakiś pomysł o co z tym chodzi? Czy może ma znaczenie konto, które jest zalogowane podczas kopiowania (tak jest gdy chce się przekopiować coś przypisanego do profilu, np. save'y lub sam profil, na ale wtedy wyświetla się inny komunikat)? Dysk jest raczej sprawny, ponieważ inna gra na nim zapisana kopiuje się bez problemu.

Przepraszam, że aż tak się rozpisałem, ale chciałem jak najdokładniej opisać problem. Nie znalazłem na forum podobnego tematu, choć przyznam się bez bicia, iż poświęciłem na poszukiwania tylko chwilę, zatem jeśli taki temat już jest, najmocniej przepraszam.

Wczytywanie...

Poleć forum