1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kupnem x-a - jak namówić rodziców?

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez Magnum45, Luty 24, 2010.

Status Tematu:
Zamknięty.
  1. Magnum45

Magnum45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Problem z kupnem x-a - jak namowic rodzicow?

Witam!
    Ostatnio interesuje sie x-em,gdyz komputer od 2 lat nie odpala nowych gier,nie mam pieniedzy,a niedlugo.Nie wiem jak przekonac rodzicow,sa niestety staroswieccy,trudno ich przekonac i sa troche sceptycznie nastawieni do konsol(uwazaja zebym lepiej zbieral na laptop albo na nowy komputer).Prosze was o porady!Z gory dziekuje...

edit:nie ma polskich znakow,gdyz w oryginale to jakies szlaczki powychodzily...

2. Lotnik421 Xbox One

3. burgerking

burgerking Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    JG
    napisz jeszcze raz bez polskich znakow bo nie wiadomo ocb:D

4. maxan

maxan Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    STG
    hehehe to już w Twoim interesie leży ;P Uprzyj się i tyle ;]

5. Krzesny

Krzesny Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Miasto:
    Chynów
    A ja rozszyfrowałem :p Nie wiem jak Ty ja mam 17 lat konsole kupiłem sobie za własną kase.
    Ale jeśli u Ciebie jest problem z rodzicami że wolą kupić ci kompa, to możesz powiedzieć że do komputera co jakiś czas trzeba coś dokupywać żeby nie wyszedł z "obiegu" żeby chodziły na nim nowe gry czy coś w tym rodzaju. Jedyny problem według mnie to taki że na xboxa gry są drogie. Bo jeśli na kompa też kupujesz oryginalne gry to w 100% polecam ci xboxa bo gry są w porównywalnej cenie(Allegro). Więc na pewno będzie to jakieś zaoszczędzenie kasy. Tyle odemnie ;P i powodzenia w bajerwaniu rodziców :D

6. Magnum45

Magnum45 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Coz upieram sie ciagle,no ale boje sie ze sie nie uda-a jak sie nie uda to w wakacje kupie z wlasnych,zarobionych :]
    ale bardzo mi zalezy na tej konsoli

7. Pawlllosss

Pawlllosss Guest

Po prostu konsola, kosztuje 600 zł, a komputer dobry co będzie na 2-3 lata z 3000 tysie i jak kolega pisał trzeba dokupywać części.

8. Pablooo88

Pablooo88 V.I.P V.I.P Użytkownik Game Master

Polubienia:
    55
    Punkty za osiągnięcia:
    48
    Miasto:
    Warszawa
    Nie to, żebym się czepiał ale LINK: http://xboxforum.pl/off-topic-f45/argh-czyli-jak-przekonac-rodzicow-9809.html

Wczytywanie...
Status Tematu:
Zamknięty.

Poleć forum