1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Problem z kupuioną konsolą przerobioną lt 3.0

Temat na forum 'Dla świeżaków' rozpoczęty przez jarek1984121, Marzec 31, 2013.

1. jarek1984121

jarek1984121 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Witam tydzień temu kupiłem konsole na początku wszystkie gry chodziły zwłaszcza te w które grałem GTA 4, DRIVER SF wczoraj zobaczyłem ze te gry przestały chodzić wyskakuje informacja o przeczyszczeniu szmatką płyty która jest nowa i śladu żadnego nie ma i wcześniej chodziła, zamowilem też nowe gry sliping dog, batelfield 3, NIKE kinect trainer żadna z nich nie działa myślałem ze mam starą przeróbkę ale poprosiłem kolege aby nagrał mi ściągniete przez siebie NIKE KINECT TRAINER i nagrał na LT 2 I LT 3 na LT 2 wyskakuje mi komunikat nieprawidłowy format płyty na LT3 przeczyść płytę szmatką inne gry mi chodzą ale żadna z tych nowych które zamówiłem teraz. I teraz co zrobiłem przeczyściłem pamięć podręczną, co do GTA 4 i DRIVERA to chyba zaaktualizowałem je i od tamtej pory chyba nie działają , podam jeszcze jaki mam dash: 2.0.116203.0 Proszę o odpowiedź.

Wczytywanie...

Poleć forum